Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na most akkor igaz barát az...

Na most akkor igaz barát az ilyen? Nem tudok neki megbocsátani, meg kéne? Jogosan tiltottam le mindenhonnan? (hosszú)

Figyelt kérdés

Akiről azt hittem, hogy a legjobb barátnőm hátbatámadott sokszor. 3 éve ismertem meg a barátján keresztül akivel egy helyen dolgoztunnk. Nagyon sokat lógtunk együtt (főleg a lánnyal), de sokszor tett velem undok dolgokat. Pl utolsó oercben lemondta a találkozókat mikor 1 órára lakunk és lebuszoztam hozzá. Vagy kölcsönkért pénzt és nem adta meg, később meg úgy csinált mintha nem emlékezne rá. Meg mindig ráfogta a barátjára, hogy tőle kérjem, mert neki több pénze van. Amúgy a lány nem is nagyon dolgozik csak alkalmi munkái vannak. Én barom persze tovább barátkoztam vele, mert magányos voltam. Amúgy szerencsétlen pasiját is folyton lehúzta és hazudgált neki. Mindenhol megjátsza magát, nevetgél, csak a jó oldaláról mesél, de közben meg sunyi dolgokat tesz. Most jön a lényeg. Nyáron náluk voltam egy kisebb bulin. A pasiját hívta egy haverja akiről sokat meséltek nekem. Erre átadták nekem a telót, mert össze akartak vele hozni. Tök jól eldumáltam vele, majd találkoztunk, össze is jöttünk. Ő volt az első barátom. Most egy hete pedig szakított velem. Nem indokolta meg csak közölte, hogy nem megy neki tovább. Erre tegnap felhív a “legjobb” barátnőm akkor már ex pasija, hogy lelépett tőle a csaj az én exemhez és tudok-e róla. Kb a szakításunk után 1 héttel össze is költöztek. A srác szerint már régebb óta összejártak.

Szerintetek is egy manipulátor ez a lány? De mire jó ez neki? Megint másokon keresztül üzenget nekem, hogy mi a franc bajom van NEKEM???? amiért letiltottam.


2021. febr. 17. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát. Megértelek, mert tényleg nagyon nehéz igazi barátokat találni, sajnos a legtöbb embernek ez nem fontos. Amúgy jobbat is tudok: Én Budapestről Szegedre vonatoztam egy barátomhoz, csak úgy, hogy fussunk össze. Félúton járt a vonat amikor lemondta. Azóta nem szólok hozzá, de ő se hozzám.
2021. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet megbocsátani, ilyen emberekkel csak mérgezed magad.

Jogosan tiltottad le, bár én előtte elmondtam volna neki, hogy patkány módon viselkedett veled, és ne merjen keresni.

2021. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy megmondtam neki, de nem hagy békén, mindig másokkal üzentet. Egy kígyó. Mindenkit manipulál. Az exemet is. Lehúzgálja csak az embereket pénzzel, mert neki büdös a munka. Az ő exe anyagi gondba került, egy ideje rosszabul éltek, feltételezem, hogy ezért dobbantott onnan. Ja, csak miért pont az én pasim kellett neki?

Nagyon szép csaj, azt nem tagadom, elcsavarja a férfiak eszét. De velem ezt már nem tudja eljátszani, mert engem nem hat meg a csinos kis pofikája.

2021. febr. 17. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet. Teljesen hülyének néz.
2021. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok ilyen hülye ember van.

De az ő életük ilyen. Előbb utóbb mindenki kiismeri és szar élete lesz.

Felejtsd el őt. Sok dolog hozzá köthet, meg békén se hagy, de valahogy próbáld meg távolt tartani magad tőle és minden szupi lesz.

2021. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a csávód egy ilyen liba miatt otthagyott, akkor megérdemlik egymást. Én annyival lezárnám a dolgot, hogy írnék neki egy üzenetet, hogy többet ne keressen az ilyen nem barát, itt felsorolhatsz pár példát, hogy miért, na meg azt, hogy összejött a pasiddal. Azt nem kell a szemére hányni, hogy lehúzza a pasijait, az az ő dolguk, de a te sérelmeidet nyugodtan írd le.
2021. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az exemben is csalódtam, mert ezzel ő is hátbatámadta a saját haverját. Meg engem is. De ha ez a p..a nem manipulál senkit, akkor meg sem történt volna. Undorító egy nő és neki áll feljebb.
2021. febr. 17. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát azért az exedet szerintem nem kellett annyira győzködni, ha a hátad mögött félrekúrt az állítólagos legjobb barátnőddel. Ehhez 2 ember kell. A csaj mindenkivel kiszúrt, veled is, meg a pasijával is.

Fel a fejjel, ezt a bagázst felejtsd el, majd jönnek jobb emberek az életedbe.

2021. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!