Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek sok, ha napi egy...

Szerintetek sok, ha napi egy órát beszélek a barátommal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 14:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Persze és akkor még te alkalmazkodj hozzá :D ...vicc az egész.
2021. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Mikor 16-19 éves voltam, akkor az én életemben is voltak ilyen dolgok. Én úgy érzem, hogy ő leráz téged. Egy óra sok belőled egy nap??? Na ne nevettessen már..

Jártam már én is így, pontosan így, egyedül akart lenni.... Kis időre rá a találkozók alól is kibújt mindenféle szar indokkal de leginkább csak egyre kevésbé keresett, pedig akkor már másfél éve együtt voltunk. Természetesen régen nem vagyunk már együtt.

Kitartás!! És ne ragaszkodj feltétlen olyan emberhez, aki így viselkedik veled.

2021. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok? Miota tart a baratsag vagy egyutt vagytok? Nekem a kerdesbol nem egyertelmu.

Csak telefonon beszelgettek, nem talalkoztok szemelyesen, irtok egymasnak napkozben?

De amugy a hirtelen valtozas nem jelent jot...

2021. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk. Fél éve ismerjük egymást. Cseten és telefonon szoktunk beszélni, hetente egyszer vagy kétszer találkozunk. Most mondta le épp az egyiket.
2021. febr. 18. 14:58
 15/26 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű, hogy régebben kereste a társaságomat, aztán hirtelen változott meg.
2021. febr. 18. 14:59
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy közhely, de az ilyen emberért vagy kapcsolatért nem éri meg bánkódni.

15-ös válaszoló vagyok. Nekem az előző kapcsolatom így volt. Együtt voltunk másfél éve, sokat beszélgettünk, igényelte ő is, sokat szeretett volna velem együtt lenni, aztán egyik pillanatról a másikra ő nem írt, nem hívott, nem kérte, hogy találkozzunk, aztán igazából nekem kellett kimondani, hogy vége, de ő "erőszakolta ki" belőlem. Nagyon szánalmasnak éreztem az egész szitut. Akkor nagyon megviselt. Most vissza gondolva, hála az égnek, hogy vége lett.

2021. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgoknak mindig rossz vége van, én nem szarakodnék a helyedben..keresnék mást aki megbecsül.
2021. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mit értesz azon hogy barátod???


Együtt jártok IRL, vagy csak valami netes ismeretség?

2021. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is így kezdődött a kapcsolatunk vége. Talán még rosszabb is volt aka már az probléma volt, ha érdeklődtem felőle. De nálunk fordított volt a felállás, én vagyok a pasi. Végül kiderült, hogy már más volt a képben, szakítani nem volt bátorsága, ezért elérte, hogy én szakítsak vele.
2021. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Előző válaszoló vagyok. Elolvastam a kommentek között a válaszaidat, ugyan ezt éltem at én is.
2021. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!