Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a suliban...

Mit tegyek ha a suliban egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

A suliban jelenleg nincs egy barátom se. Mit csináljak a szünetekben, azon kívül hogy azt bámulom mindenki beszélget valakivel? Már próbáltam hogy viszek könyvet és olvasok de akkor meg beleköttöttek a könyvembe... Válaszokat előre is köszi!

sulis/L



2021. febr. 18. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ismerkedj sulin kívül és velük kommumikálj, majd suli után találkozzatok. Nekem bevált.
2021. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem azért nem szeretnek, mert nem vagy okos. Annyit ugye tudsz, hogy 16 év alatt nem regisztrálhatsz ide, különben kiírtad volna az életkorodat. De az már nem esik le, hogy 16 év fölött online oktatás van már egy ideje.
2021. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedj másokkal, akar olyanokkal is akik nem járnák a suliba.
2021. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! Csak úgy mondanám hogy kitünő vagyok, de mindegy.. Nem azt kértem, hogy kritizálj, hanem szerettem volna tanácsokat kapni.


A többieknek köszi a választ!

És hogy ismerkedjek a sulin kivül?

2021. febr. 18. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Neten.
2021. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
ismerkedj online
2021. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Iskola után,szólítad le őket,és próbáls őket fenntartani témákkal 5 percig kb és annyi idő alatt eldöntöd hogy jó lenne ő mint barát vagy nem. Addig az ő fejében is ez fog lejátszodni. Aztán magától jön a többi. És legyél önmagad,ezt nem úgy értem hogy az első beszélgetésben mond el a legféltettebb titkaidat,hanem úgy hogy ne próbálj nekik hazudniyhogy barátkozzanak

Sok sikert

2021. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!