Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a "barát" egész végig csak...

Ez a "barát" egész végig csak kihasznált? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem kb fél évvel ezelőtt egy egész jófejnek tűnő sráccal tök jól elvoltunk el lehetett vele beszélgetni mindenféléről már testvéremként tekintettem rá szinte de pár hónappal ezelőtt minden megváltozott. Hazudozni kezdett nagyjából mindennel kapcsolatban, már azt se tudom mit higyjek el neki és mit ne egyszer közösen ittunk és elég sokat ittam a táskámban volt a pénztárcám. Pontosan tudta hol van, melyik zsebben. Másnap reggel mikor felkeltem belenéztem a tárcámba és sokkal kevesebb pénz volt benne, mint amire emlékeztem tehát nagy eséllyel meglopott. Ekkor nem szóltam neki semmit gondoltam lehet rosszul emlékeztem mennyi is volt nálam. Azután hazugsággal húzott le elég sok pénzzel (majdnem 100.000ft) havonta ugyanis azt hazudta hogy ez a pénz azért kell, hogy közös vállalkozást indítsunk.. én hittem neki bár ebből a mai napig nem lett semmi ő nem dolgozik gyanítom hogy ebből a pénzből él meg amit már rendesen követel egyébként. Azután hazugsággal megpróbált rávenni hogy számítógépet vegyek neki (ezt a nem létező munkahelye követelte meg) de ez nem jött össze neki utána 50.000ft-ot akart "kölcsönkérni" de azt pontosan nem akarta megmondani mire kell neki. Miatta már majdnem 100.000FT adósságba vertem magam mert kölcsön kellett kérnem hogy meg tudjak élni plusz előfizetéses telefonom van. Úgy érzem már befolyásolja az életem, uralkodni akar felettem őt nem érdekli hogy nekem mi a jó csak saját magával van elfoglalva. Dolgozni nem akar, helyette engem próbál mindenféle hazugságokkal lehúzni nem merek már hozzá úgy elmenni hogy sok pénz van nálam viszont félek, ha nem viszek ott ragadok valahol (sokat utazunk) nekem már kb semmim nincs miatta. Érdemes vele megbeszélnem a dolgokat, hátha végre megérti vagy építsem le vele ezt a barátságot?

2021. febr. 20. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Építsd le vele a barátságot
Beszéljetek át mindent hátha lesz változás
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ekkora balek. Ez nem barát, se nem haver. Egy élösködő. Tudod mikor adnék neki pénzt! Ne légy buta! Kihasznál.
2021. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ilyen naiv! Rakd ki sürgősen azt az embert az életedből, mert a végén még téged is úgy tönkretesz, mint saját magát.
2021. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A döntést akkor meghoztam. Szárnyak nélkül repül az életemből
2021. febr. 21. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!