Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lesz vége minden barátsá...

Miért lesz vége minden barátságnak? Miért mindig a másik fél a hibás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Általában mindegyik fél szerint a másik a hibás?

Vége lett egy 8 éves barátságomnak.

Akart pénz kérni tőlem mondom neki se munkád se pénzed úgy se tudod megadni ahogy eddig se adtad meg.

Mindig is troger volt ellinkeskedte az egész életét mindenét összekéregedte mindig mások nyakán volt. Amíg volt érdeke valakibe jó volt neki aztán ha nem milyen szemét volt.

Fel volt háborodva hogy milyen ember vagyok majd a kamu barátaimnak adjak kölcsön

Azóta se beszél velem az utcán köszönés nélkül elmegy melletem

Az együtt töltött évek után és amit megtettem érte nem ezt vártam volna


2021. febr. 21. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz vége minden barátságnak, és természetesen nem mindig a másik fél a hibás. (Remélem, ezt azért nem is gondoltad teljesen komolyan.)

De tény, hogy sok barátságot megtépáz az idő, és a változás, illetve az is kétségbevonhatatlan, hogy sok barátság nem is igazán barátság, legfeljebb csak annak tűnik, ameddig minden ideális.

Nálatok ez utóbbi állt fenn. Ráadásul a pénzezés ideális eszköz egy barátság, vagy akármilyen más emberi kapcsolat lerombolására.

Azt persze fel lehet hozni, hogy egy barát segít a másiknak, ha baj van.. de ez esetedben cseppet sem róható fel, nem arról van szó, hogy életében először kéne neki ezer forint, és te elküldted melegebb éghajlatra, hanem az, hogy már többször visszaélt a jóindulatoddal, és gyakorlatilag pénzcsapként tekintett rád. Nem te tapostál bele ebbe a barátságba, hanem ő azzal, hogy kihasznált.

Már ha egyáltalán ez barátságnak lehetett nevezni.

Tudom, 8 évet nem könnyű csak úgy eltemetni, de én azt mondom, van, aki miatt nem érdemes magad alatt lenni.

2021. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem volt a barátod. Nem kellene véget érnie, de manapság inkább érdekbarátságok vannak.
2021. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez soha nem volt barátság, ő pedig soha nem volt a barátod, hanem csak egy élősködő. Csak te gondoltad ezt barátságnak.
2021. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ennyire?
2021. febr. 21. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!