Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem képes visszaírni a...

Miert nem képes visszaírni a lakótársam?

Figyelt kérdés
Januar óta itthon lakom, rairtam hogy mizu és nem valaszol...pedig jóban voltunk. Amúgy mindketten lányok vagyunk.
2021. febr. 24. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem érrdekli a hosszútávú ismerkedés?
2021. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a legjobb barátnőm, de azért szoktunk együtt csinálni dolgokat és én amúgy nagyon bírtam...
2021. febr. 24. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de ha nekem is csak ennyit írnak, hogy szia mizu? arra én se töröm magam, hogy válaszoljak.
2021. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a 3-assal értek egyet, bármennyire is lepontozod. A #sziamizu már annyira egyszerű sablonszöveg, hogy sokan már tényleg nem reagálnak rá. A lakótársak közti kommunikációs kapcsolat meg pláne legtöbbször csak addig tart, amíg az egyik fél el nem költözik.
2021. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy hogy van, nem lett-e beteg, hogy bírja az otthonlétet, milyen a suli stb. Ezek már témák. A mizu kérdésre én se tudok soha semmit válaszolni, pláne ha valakivel nem vagyok napi kapcsolatban, akkor nem számolok be az elmúlt hónapok történéseiről.
2021. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy kérdeztem tőle h h mennek a vizsgái
2021. febr. 24. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Te csak odadobtad neki a labdat, felszolitva, hogy a tobbit talalja ki o. Vagy egy ropke kis informaciot irtal volna, vagy semmit.

Az is lehet, a mizura nem lehetne roviden irni, vagy nem akarja kifejteni, miert nem jo, barmi.

Nagyon rossz felutes ez a mizu.

2021. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!