Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan háborodtam...

Szerintetek jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk barátok. Nevezzük az egyiket Timinek a mádikat Gabinak. Mind a hárman elfoglaltak vagyunk. Én vendéglátásban dolgozom, az egyik barátom egyetemre jár. A harmadik pedig dolgozik és nyelvvizgára jár. Álltalános suliban ismertük meg egymást. Majd általános után 4 évre szerveztünk egy osztály talit. Ahol nagyon meg kedveltük egymást. Ezek után jártunk bulizni, találkozni.Én úgy éreztem hogy már nagyon közel kerültünk egymáshoz. Az egyik karácsonykor megakartam lepni őket egy kis ajándékkal. Majd Timi közölte hogy nem kellett volna. Majd mikor oda akartam adni ott voltak a szülei és mondta hogy ne itt adjam oda majd máskor. Úgy éreztem mintha szégyelte volna hogy én adok valamit mások előtt. Eljott Gabi szülinapja megleptem őt egy parfümmel és egy csokival. Nagyon jó érzés volt hogy örült neki. Timinek is eljott a szülinapja. Reggel telefonon felköszöntöttem majd mikor volt szabadidőm akkor megleptem. Allig akarta elfogadni. Mintha szégyelte volna magát. Elmentunk a kolijába és ott nagy nehezen ki bontotta. Örült neki. Atolelt. Igazából egyik sem vett nekem ajándékot szulinapomkor, de nem is érdekelt. Többet jelentett az hogy felköszöntöttek facen. Nyilván azért egy telefon hívás jobb lett volna. Az én szülinapom előbb van mint az övéjük. A másik évben is megleptem Gabit szülinapján. Örült neki nagyon. Elmentem a házához. Gabinak mondtam hogy találkozzunk majd hárman legközelebb. Elmehetnénk kicsit sétálni vagy esetleg mekizni kocsival. Azt mondta hogy nem jó mert hideg van és rossz hogy a vírus miatt nem tudunk beulni sehova. Elfogadtam hogy nem akarja. Majd másnap látom facen a napukban hogy Gabi és Timi egy parkban van. Csinálta pár fotót. Kocsis videót is rakta ki hogy épp kocsikáznak. Nálam eléggé ki verte a biztosítékot hogy elvileg hideg van és nem akar sehova menni Gabi. Erre masnap setalgatnak és kocsikazni. Nyilván nem vagyok irigy mert találkozzanak semmi közöm hozzá. Hiszen lehet csak ketten szeretnének lenni. De akkor ne hazudjon hogy ezért és azért nem akar találkozni.

Most ujevkor is ketten voltak és engem nem hívtak meg. Gabi kérdezte, hogy hol leszek szilveszterkor. Mondtam hogy otthon. Erre azt felelte hogy érti mert ő Timivel lesz. Úgy éreztem nem kíváncsiak rám. Már 1 hónapja nem írok nekik vissza. Szerintetek én reagalom túl?


2021. febr. 24. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lett volna, ha kerek-perec megmondod, hogy zavar téged, hogy "kihagynak" és hazudnak neked, ahelyett, hogy gyerekesen büntetnéd őket.
2021. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindketten rosszul reagáltok, a kommunikációtok nulla.

A tiéd abban, hogy "nem veszed észre", hogy nem akarnak annyira veled lógni, nekik meg abban, hogy ők se mondják meg konkrétan, ha sok vagy.

Előtted milyen volt a kettejük kapcsolata?

2021. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általánosba mindig ketten voltak. Legjobb barik voltak. Viszont általános után nem nagyon beszéltek. Gabi sokáig velem foglalkozott csak. Sokszor mondta hogy rossz h nem beszélnek már annyit Timivel. Minden nap telefonaltunk Gabival. Találkozgattunk. Csak mióta vírus van és Timi haza jött koliból, azóta én már nem vagyok úgy képbe.
2021. febr. 24. 17:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem úgy hogy sok lennék. Gabi mindig rám írt es keresett engem. Sőt már ketten tervezgettünk hogy együtt megyünk nyelvvizgára. Pesten akartunk albiba költözni. Én nem erőltettem semmit. Aztán Timi haza jött koliból és már nem vagyok képbe
2021. febr. 24. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A két barátnő újra egymásra talált. Ennyi.
2021. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átérzem, én is tartottam barátomnak olyanokat, akik fele annyira se szerettek. Szerintem hagyd őket, éld tovább az életed. Ne pazarolj energiát olyanokra, akik nem merik a szemedbe mondani, hogy nem szeretnének veled barátkozni, habem inkább kimagyarázzák magukat és nélküled mennek el ide-oda. Ezzel kb felvállalják, hogy mennyire hülyének néznek.
2021. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!