Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy mégis összejö...

Lehetséges, hogy mégis összejöjjek egy olyan lánnyak aki FriendZone-olt engem?

Figyelt kérdés

Hetente találkozunk és már fél éve tudja, hogy szeretem. Szükségünk van egymásra. Mivel mind a ketten segitsük egymást amivel lehet és számithatunk egymásra. Együtt újéveztünk és egy ágyban aludtunk. (Nem voltunk ittasok) Én átkaroltam. Annyira nem örült neki, de végül hagyta. Ekkor azt hittem, hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, de az azóta letelt idő alatt már elbizonytalanodtam ezt illetően. 2 találkozás óta újra elkeztem neki udvarolni. De még nem tudom eldönteni, hogy van-e valami hatása az erőfeszítésemnek. Mit tehetnék, hogy megtetszek neki?


20/F



2021. febr. 25. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyoldalu szerelem. Semmit nem erez irantad. Mellesleg baratnak is xar, mert szorakozik az erzeseiddel.
2021. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igen. Régen enis friend zoneba tettem egy srácot aztán össze jöttünk utána. Kicsit sok idő kellett hozzá de a lényeg a fontos
2021. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Felejtsd el, ne legyél papucs.
2021. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Az nem opció, hogy te rakod ki őt a relationship zone-ból?

Ja, hogy ez nem úgy működik? Értem...

2021. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Tesó engedd el. Jobbat érdemelsz, ha már az átkarolásod is frusztrálta akkor itt nagyon komoly érzelmekről nem érdemes beszélni. Én alapból nem nagyon járnák olyannal aki egyszer friendzone-olt, mert most az, hogy folyamatosan fogsz próbálkozni nála, needy-nek fogsz tűnni, ami megint nem jó, a másik meg annyi idő alatt egy olyan lánnyal is megismerkedhettél volna aki messze túl szárnyalja a csajt. Én személy szerint csak elutasításaim voltak, szóval én úgy vagyok vele ha először nem jövök be neki, akkor másodszor se fogok szerintem. Ne csinálj semmit, hogy akarjon tőled valamit, mindig a lány válassza a pasiját, nem mi.Ha friendzone- olt az is jelenti, hogy nem vagy az esete. Szóval a legjobb, hogy tovább lépsz, most az új év istenem, lehet, hogy nem tudod kivel lógni, és csak te maradtál neki, lehet, hogy most köcsögnek hangzik de megtörténhet. Kitartást!
2021. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. Egyszer már kiraktam a Relationship zone-ból 5 hónapra. De nagyon élvezem a társaságát és most újra minden a régi...
2021. febr. 25. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy # 5/5


18 F

2021. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös válaszoló. 🙁 Ugy vagyok vele, hogy márciús végéig még kivárok. Ha nem mozgatok meg benne semmit, akkor végeztem vele.
2021. febr. 25. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd írjál mi lett 👍
2021. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Én huszonéves nő vagyok, csak és kizárólag úgy tudok elképzelni kapcsolatot, ha előtte barátok vagyunk az illetővel, hiszen meg kell ismerni egymást. Viszont azt sose csíptem, ha egy "barát" ennyire nyomult, az ilyen pasiktól menekültem. De alapvetően igen, én csak olyanokkal jöttem eddig össze akiket "friendzoneoltam".
2021. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!