Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a baráti...

Mit csináljak ha a baráti társaságom kiközösített?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy hétig folyamatosan cseszegettek, írtam valamit és már be is szóltak. Én meg felhúztam magam és elmondtam a bajom. Persze én vagyok a köcsög most is. Azóta nem is beszélnek velem. Már azon gondolkozom hogy felvágom az ereim.

2021. febr. 27. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mivel cseszegettek? Csináltál valamit? Miket szóltak be?
2021. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Tedd le előszőr is a vajazó kést aztán agyald át mégegyszer. Nem lehet nehéz kimászni belőle, ha bocsánat kéréssel akkor azzal.
2021. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok: az ilyen kamubarátokat el kell engedni a fenébe, nem érdemelnek meg téged, a legfontosabb hogy ne könyörögj nekik hogy beszéljenek veled..en is ezt csináltam amikor egy volt barátnőm csak úgy eldobott magától, azóta is bánom hogy ott könyörögtem neki..
2021. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as. Jó ha tanul azért, idővel így ismeri ki a helyzeteket és tud reálisan dönteni majd.
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindet felpofozom küldd ide őket. Nehogymár ilyenek miatt kárt tegyél magadban, aki képes a kiközösítés nemes cselekedetére az egy behódoló gyáva féreg. Gondolom néhány hangadó elkezdte a nyuszik meg folytatták, ne foglalkozz velük sokkal rosszabb lenne ha A MUNKAHELYED közösítene ki jobban mondva ha a főnököd előtt mártanának be.

Amúgy meg nagyobb facebook csoportokban gyakorolj olvasgass majd belejössz hogy vágj vissza ilyeneknek anélkül hogy felhúznád magad, csak nyugodtan.

2021. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként a top number one leggyakoribb ok a kiközösítésre az a konkurenciaharc, pl, ilyet szólt ez egyik csaj pasi aki tetszett a hangadóknak hogy te milyen szimpatikus vagy neki. Ok, féltékenység -begőzölt fej - hadüzenet - kiközösítés.


Ezen kívül hasonló banális dolgok derülhetnek ki KÉSŐBB, nem most, egyelőre úgyis titkolni fogják vagy maguk sem tudják megfogalmazni. Tulajdonképp veheted bóknak is a történteket mert sokszor valami hasonló van a háttérben.

2021. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsd magad, nem a te hibád hogy kiközösítenek. Sok hülye ember van, ez most neked egy tapasztalat, később egyre könnyebb lesz kiszűrni az igazi barátokat. Akik nem közösítenek ki és nem is bántanak.
2021. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most azt kell erezned, hogy szamszeruleg hiaba vannak tobben, nem erosebbek, es neked ilyenek nem is kellenenek. Unatkozo banda. Egyedul is jobb, es boven talalhatsz mast is. Vagy csak egyetlen jo baratot.

Ezek a klozettbe le vannak huzva. Haragudj rajuk egy darabig, de ne magad ertekeld le.

2021. febr. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!