Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért baj az,ha csak lány...

Miért baj az,ha csak lány barátaim vannak?

Figyelt kérdés

Miért gondolják ilyenkor,hogy az ember meleg? Nem értem,miért baj az,ha csak lány társaságom van? Miért ítélik el ezt mások?Miért kell úgygondolni,hogy a nők arra jók, hogy csak a, szexuális dolgokra jók?

Nyilván,van egy pár fiu barátom,de többször a lány barátaimra számíthatok mindenben,és ezt sokan,nem értem miért nézik furán,családomban is pár rokonom mindig azzal nyaggatnak,hogy csak "a közösülésre" jók...Miért baj az,ha némelyikkel csak barázkozni akarok? 23/F



2021. febr. 28. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem baj, hogy többségében lányok a barátaid.

Ne foglalkozz azokkal, akik emiatt piszkálnak.

Én soha nem értettem, hogy miért jó egyeseknek a mások életével foglalkozni.

Az pedig egy nagyon primitív és undorító vélemény, hogy a lányok csak "a közösülésre" jók, semmi másra.

Mind a két nem ugyanannyira fontos.

17/L

2021. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

1. Fiú-lány barátság létezik.

2. Hogy kikre számíthatsz jobban, az az adott személyektől függ, nem pedig a nemüktől.

3. "azzal nyaggatnak,hogy csak "a közösülésre" jók" Ez a gondolkodás gusztustalan, és az ő primitívségüket mutatja be.

F

2021. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
4%

Fiú lány barátság nem létezik. Az egyik mindig többre vágyik mégha nem beszél róla akkor is!

Azért mert fiú vagy! Egy idő után ezek a fiúk eléggé feminimmé válnak.

Ez tapasztalat tetszik vagy nem ez az élet ! Legyen lány baratod ok, de törekedj rá hogy a fiúkkal is jóban legy!

2021. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nincs igazad,mert igen is létezik,fiú és lány barátság,igaz sajnos,a többségük és ez is tapasztalat,hogy a fiúk szoktak többet érezni a másik iránt,viszont,lehet hogy fiú vagyok,és igen szoktam fantáziálni is róluk,de melyik férfi nem tenné ezt?Sose éreztem többet egyiküknél se..Főleg úgy,hogy valakinek van párja is😀Ez is olyan ritka "barátság" mint a fehér holló😀
2021. febr. 28. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem lepontozás miatt írom, érdekes a téma.


Nekem is sok lány haverom volt. Részben kell, mert a srácok max le..ziznak ha kicsit lelkiznék, a lányokkal meg jó megbeszélni. Ez a "puhaság" tök jó tud lenni. De még fiatal vagy. Idővel a barátok ki fognak esni a körből. Az összes lány haverom, amint talált kapcsolatot, egyből sztornózott. Sokukkal már 3-4 éve egy szót nem váltottam. Ők nem keresnek, találkozni meg nem lehet, mert mondják a kifogást a pasira.


Le lett pontozva a srác, de nincs barátság. Sőt. Amint mondjuk családja lesz a nőnek (tapasztalat), te már nem fogsz beleférni, mert millió más dolga lesz. Amíg van, élvezd, de ahogy idősödsz rájössz, hogy csak úgy jönnek-mennek az emberek.

2021. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem baj ha lány barátaid vannak nem tudom miért foglalkoznak a másikkal legtöbben te úgy csináld ahogy neked a legjobb azért van 2 füled az egyiken be a másikon ki. Én nő vagyok de nekem is vannak férfi barátaim.
2021. márc. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!