Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az a problémám adódott (életem során), hogy nehezebben ismerkedem\barátkozom (ezt azért adódott így mert általánosban folyton piszkáltak szóban és verbálisan is. Ha pedig sikerült valakit megismernem akkor egy ideig találkozgatunk, de aztán nem beszélünk. Valaki tud segíteni, hogy hogyan is tudnék társaságibb ember lenni mert már egyre depressziosabb vagyok. Pszihologus nem segít! (Böngésztem neten ez után, de igazi\normális megoldást nem nagyon találtam.) Normális választ várok!!! Köszönöm aki segít!

2021. márc. 4. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező, sorban alakultak jó kis online társaságok, csoportok, akik pl. Zoomon tartanak összejövetelt, előadást, beszélgetést. Facebookon sok ilyet láttam. Biztos van egy az érdeklődési körödben is.
2021. márc. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom tudok e segíteni, de nagyjából átérzem a helyzeted, nekem sem megy annyira könnyen a barátkozás.

Amikor én szeretnék barátkozni, akkor általában próbálok nyitottnak tűnni. Például: amikor a buszmegállóban látok egy lányt aki szintén egyedül áll, mint én, igyekszem szemkontaktust létesíteni vele és ha sikerül, igyekszem kedvesen ránézni, illetve rámosolyogni, hogy tudja, nyitott vagyok a barátkozásra. Azonban ez sem válik be mindig, hisz más is zárkózott. Én azt tudom ajánlani neked, hogy próbálj meg elmenni ide-oda, esetleg ha lesz valami rendezvény a közeledben és tudsz, menj el. Akár egyedül, hisz ha egyedül mész, nagyobb az esélye, hogy valaki odamegy hozzád beszélgetni. Aztán szintén tudom ajánlani az előttem lévő tanácsát, neten ismerkedni. Tudom az is nehéz, és a bizalom a neten sokkal törékenyebb, de csináld azt, ha megismersz valakit a neten, hogy ne bízz meg benne azonnal, beszélgess vele, és ha már megvan jó ideje, hogy ismeritek egymást akkor akár találkozhattok is. Én a neten ismertem meg egy nagyszerű barátot, akivel még sajnos nem találkoztam a távolság miatt, de nagyon sokat segítünk egymásnak a mindennapok során, tanácsokkal vagy megnevettetjük egymást. És ha gondolod, akár rám is írhatsz, és velem is barátkozhatsz. Remélem tudtam segíteni. Ne feledd, sose add fel, mert a rossz után jó fog jönni!

2021. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerencsére a mai világban rengeteg lehetőség van az ismerkedésre:)

Fb-n és instagrammon is egy jópár olyan oldalt találhatsz, amik arra a célra lettek létrehozva, hogy új embereket ismerhessünk meg. (bff keresők, ibff keresők, barát keresők; ilyesmi neveken futnak, nézelődj:D)

Ezeken találsz bemutatkozásokat más emberektől, és ha felfedezel bennük közös témákat, akkor már is lesz velük közös pont amiről tudtok beszélgetni:) Ne félj ráírni másokra

Illetve vannak anonim chat oldalak is (pl. anotalk), amin ugyan sok esélyed van találni nem túl kedves embereket is, de rajtuk tovább kell lépni.. vannak viszont igazán remek emberek is, ha szerencséd van:D


Én ezeket tudom tanácsolni, sosem tudhatod hol bukkansz "kincsre":D

Sok sikert, és csak nyitottan!:)

2021. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!