Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit rontok el a barátkozásban?

Mit rontok el a barátkozásban?

Figyelt kérdés

21éves fiú vagyok.


Jelenleg nagynénim vállalkozásában vagyok titkár, a feladatom során a számítógép előtt vagyok, emberekkel alig találkozok, az is idősebb emberekkel.

Szeretem a munkám!


Eddigi iskoláim alatt osztálytársakkal jól elvoltam, viszonylag összejárogattunk.


Viszont amióta már nem járok iskolába nagyon lemorzsálódtak a barátaim száma.


Szinte csak 3 barátom van akit megemlítenék, akikkel tartom a kapcsolatot, összejárok.


Ebből 2 egyetemista, akik alig várják hogy befejezzék és külföldre költözzönek.


---

2 éve amióta dolgozom, nem sulizok próbálkozok új barátokat szerezni.

Azt tudni kell rólam hogy útálok sportolni.

*(nem vagyok kövér, inkább sovány.)

De elmentem teniszre, ami még csak csak szóbajöhet, jártam sokáig könyvtárba, különféle előadásokra, amit a kis városkámban megszerveztek.


De soha nem találtam olyas valakit, akivel többet tudtam volna beszélni a szokásos kötelezőn. Hiába erőlködtem, nem.


De a legfőbb probléma:


Ennyi sikertelenség után teljesen elkeseredtem, párkapcsolatom sincs. :(


Valahogy mintha rögeszmémmé vált volna kiszemelek valakit, aki szerintem népszerű ember és azzal próbálok összehaverkodni.


De persze mindenki visszaír, beszélget kicsit, de úgy látom senkit se érdeklek, mert ugyan mindenre válaszolnak amit kérdeznek, soha nem kérdrznek vissza.



Mit tegyek?

Valaki hasonló problémával?


2021. márc. 7. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Élőben próbálkozz.
2021. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Korona miatt sokminden nincs is.


De élőbe sem jött össze.

Egyszerűen feleslegesnek éreztem magam mikor társalogtam az emberekkel.

2021. márc. 7. 17:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!