Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?Napi 8 órában...

Túl sokat kérek?Napi 8 órában elviselni a haldoklásom 2 millióért havonta 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kértem.Olyan a munkája elvileg,hogy tudna szünetet tartani.Nem kell fürdetni vagy ilyesmi,annyira nem vagyok rossz állapotban.Fiatal vagyok,pár éve lettem nagykorú.Nem rokon az illető,de számomra fontos lett.Kicsit olyan,mintha a halott szüleim helyett ő lenne a szülőm.Sok,amit kérek?Ti belemennétek?Ja,ő nem szeret engem,mert elcsesztem vagy nem tudom miért,de nem szeret,csak én őt.

2021. márc. 7. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Vállalnám a helyében.
A leírtak alapján még ennyi pénzért sem vállalnám!
Egyéb (leírom kommentben)
26 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
96%
Nem egészen világos, pontosan mit is kérnél ezért a pénzért
2021. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
92%
Havonta 2 millióért, vagy max3 hónapig összesen kétmillióért? És van záradék, hogy mi van ha tovább húzod?
2021. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
34%
Én szívesen elvállalom, ha budapesti vagy. Pénzre nincs szükségem, de lelki támaszt tudok nyújtani.
2021. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
54%
Hármas vagyok. Meggondoltam magam, dolgozzon ingyen a halál. Jöhet a kétmilla.
2021. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit részleteznéd, hogy mire gondolsz pontosan? Főleg, hogy miért csodálkozol, hogy nem szeretne olyan foglalkozni veled, aki nem szeret.
2021. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:
Havonta kapna 2 milliót.Minden hónapban az első nap megkapná.Ha nem érem meg netán a 2. vagy 3.hónapot,akkor értelemszerűen csak 1 hónap lenne.Mit kellene csinálni?Csak a társasága kell.Takarítani sem kell vagy ilyesmi.Csak annyi,hogy filmezzünk,beszéljen hozzám kb mindegy miről és mondjuk olvasson fel nekem.Ez tényleg akkora kérés ennyi pénzért,még,ha nem is szeret?!
2021. márc. 7. 17:58
 7/89 A kérdező kommentje:

17:57

Mert nem ingyen kérem.És nem is várhatnám el,hiszen mindenki pénzből él.De ez jóval több,mint,amit a munkájával megkereshet,és nem is kell cserébe fürdetnie vagy ilyesmi,de még főznie sem kell,azért csodálkozom.

2021. márc. 7. 18:00
 8/89 anonim ***** válasza:
66%
Én mondjuk olyan vagyok, hogy hiába fizetne valaki, ha utálom, nem szeretem, akkor nem szeretnék időt pocsékolni rá, hiszen azt az időt tölthetném a szeretteimmel, a hobbijaimmal vagy a saját munkámmal, amivel hiába keresek kevesebbet, mégis szívesebben csinálom.
2021. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 A kérdező kommentje:

18:01

Napi 8 óráról lenne szó.És gondolom a beszélgetés,filmezés,olvasás semmiképp sem minősül munkának.Vagy szerinted igen?:)

2021. márc. 7. 18:03
 10/89 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha rossz társaság vagy, akkor kb nem tudnál annyit fizetni a barátságomért, hogy veled legyek napi 8 órát.
2021. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!