Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?Napi 8 órában...

Túl sokat kérek?Napi 8 órában elviselni a haldoklásom 2 millióért havonta 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kértem.Olyan a munkája elvileg,hogy tudna szünetet tartani.Nem kell fürdetni vagy ilyesmi,annyira nem vagyok rossz állapotban.Fiatal vagyok,pár éve lettem nagykorú.Nem rokon az illető,de számomra fontos lett.Kicsit olyan,mintha a halott szüleim helyett ő lenne a szülőm.Sok,amit kérek?Ti belemennétek?Ja,ő nem szeret engem,mert elcsesztem vagy nem tudom miért,de nem szeret,csak én őt.

2021. márc. 7. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
77%
"Egy ismerőstől kértem." Ezek szerint már megkérdezted. Mit válaszolt?
2021. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:

18:12

Indokot is légyszi.


18:11

Dehogynem,elfogadom.Utáljon,nem is kell egymáshoz szólnunk,csak legyünk egy helyiségben x időt,mert nekem ez fontos,mivel anyukámat nem tudom hívni.Ha már egyszer ilyen szerencsétlen helyzetbe kerültem...

2021. márc. 7. 18:15
 23/89 anonim ***** válasza:
82%
Mi a betegséged? (ha publikus..), Otthon vagy? Esetleg kórházban? Biztos, hogy meg fogsz halni ilyen fiatalon? (Halálos a betegséged?) Ki az az illető, akihez ennyire ragaszkodsz? Rokon? A szerelmed?
2021. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
Ha elfogadnád, hogy nem kedvel, akkor nem is ajánlanál ilyeneket, tudva, hogy értelmes ember nem fog hónapokat elpazarolni az életéből egy általa gyűlölt személyre.
2021. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:

#22

Indokoltam. Ha prostituált lennék, akkor nem fogadnék olyat, akit gyűlölök. A te esetedben viszont egy gyűlölt személlyel kéne lennem.

2021. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:

18:15

Nagy eséllyel hamarosan meghalok.A kérdés,hogy mikor pontosan...

Otthon vagyok.A kórházban nem is lenne megoldható ez,amit a kérdésben kiírtam.

Nem a rokonom és nem is a szerelmem.De mindennél fontosabb számomra.

2021. márc. 7. 18:18
 27/89 anonim ***** válasza:
91%
Az nem opció, hogy pszichiáterhez fordulj?
2021. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
67%
Nem dugós prostinak kellene lenni napi nyolc órában (hétvégén is?)? Lehet, egyszerűen nem tartja okésnak, hogy kiárusítsa magát akkor sem, ha nincs szex.
2021. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

18:16

Havi 2 millióért se?!Azon túl,hogy annyi a dolga,hogy leül egy sofára és kb néz maga elé?Hmm... Ne mondd már,hogy ez az "értelmes embereknek" annyira rossz ajánlat.🙂

2021. márc. 7. 18:20
 30/89 anonim ***** válasza:
de ez mégis milyen betegség?
2021. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!