Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?Napi 8 órában...

Túl sokat kérek?Napi 8 órában elviselni a haldoklásom 2 millióért havonta 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kértem.Olyan a munkája elvileg,hogy tudna szünetet tartani.Nem kell fürdetni vagy ilyesmi,annyira nem vagyok rossz állapotban.Fiatal vagyok,pár éve lettem nagykorú.Nem rokon az illető,de számomra fontos lett.Kicsit olyan,mintha a halott szüleim helyett ő lenne a szülőm.Sok,amit kérek?Ti belemennétek?Ja,ő nem szeret engem,mert elcsesztem vagy nem tudom miért,de nem szeret,csak én őt.

2021. márc. 7. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyesmit vagy ingyen is megtenne az ember, vagy nincs az a penz.
2021. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
91%
nézd őszinte leszek rohadt creepy vagy, én tízmillióért se adnám meg az elérhetőségemet sem... megmondta hogy nem kér belőled, nem akar a közeledben lenni, nem akar veled interakcióba kerülni, te meg zaklatod tovább, krvaként kezeled, mert azt hiszed, ha van pár milliód és haldokolsz, te bármit megtehetsz a világban...
2021. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
65%
A #42-es hozzászóló tökéletesen leírta a gondolataimat.
2021. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
100%
De mégis, mi a betegséged?
2021. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 A kérdező kommentje:

"megmondta hogy nem kér belőled, nem akar a közeledben lenni, nem akar veled interakcióba kerülni, te meg zaklatod tovább, krvaként kezeled, mert azt hiszed, ha van pár milliód és haldokolsz, te bármit megtehetsz a világban..." Miből is sikerült leszűrni?

Van több is,mint pár.Csak anno ő szólhatott bele az életembe,amikor én nem kértem,igaz?Aztán,amire fontos lett arra meg dögöljek meg egyedül,igaz?:))))

Mit tudsz Te a valós gondokról?!Creepy?!Te is csak egy unatkozó tini vagy filléres problémákkal.Majd szólj,ha felnőttél,és lesznek valós,komoly gondjaid.Majd akkor osszad az észt kedveském!:)

Dehogynem,megcsinálnál Te a kérdésben leírtaknál is jóval többet,és nem ,hogy 10-ért,de 2-ért is simán!:)

2021. márc. 7. 19:14
 46/89 A kérdező kommentje:

19:11

A konkrét betegség nem tartozik a tárgyhoz.Meg neki sem kell,hogy mérvadó legyen,hiszen minimálisan tudok funkcionálni,nem vagyok magatehetetlen.

2021. márc. 7. 19:15
 47/89 anonim ***** válasza:
88%
Engem csak azért érdekelne, hogy mi a betegséged, mert haldokolsz, de egy orvoshoz sem tudsz menni. Egyáltalán ki végezte el a diagnózist, hogy utána hagyta az egészet?
2021. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
64%
Ha utálnék valakit, majd megkeresne egy ilyen ajánlattal szerintem szóhoz sem jutnék, csak letiltanám mindenhonnan. Akármilyen hihetetlen, kérdező, nem minden a pénz körül forog.
2021. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
93%

47

A webbeteg diagnosztizálta agydaganattal fejfájás miatt.

2021. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a konkrét betegség igenis tartozik a tárgyhoz, mert vagy valós, vagy sem. Sajnálom, de eddig nem úgy tűnik, hogy valós lenne. Inkább egy hisztiek tűnik a szál, ami arról szól, hogy havi kétmillióért sem kell valakinek a társasága, annyira nembejövös.
2021. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!