Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?Napi 8 órában...

Túl sokat kérek?Napi 8 órában elviselni a haldoklásom 2 millióért havonta 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kértem.Olyan a munkája elvileg,hogy tudna szünetet tartani.Nem kell fürdetni vagy ilyesmi,annyira nem vagyok rossz állapotban.Fiatal vagyok,pár éve lettem nagykorú.Nem rokon az illető,de számomra fontos lett.Kicsit olyan,mintha a halott szüleim helyett ő lenne a szülőm.Sok,amit kérek?Ti belemennétek?Ja,ő nem szeret engem,mert elcsesztem vagy nem tudom miért,de nem szeret,csak én őt.

2021. márc. 7. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:

20:26

Még jó,hogy el akarom érni életem utolsó kívánságát,amikor fiatalon haldoklom!Lennél a helyemben,cserélnéd veled szívesen!Meglátnánk Te hogy reagálnál!Gondolom nem egyedül akarnád nézni a falat a halott családod nélkül még az utolsó kis idődben is!Na ugye!!!

2021. márc. 7. 20:45
 62/89 A kérdező kommentje:

20:41

Bár az lenne!!!!!!Addig is cserélnék veled szívesen egészségi állapotot!:)


20:42

Addig örülj,amíg még meg nem tudod milyen egy súlyos fejsérülés!!;) Csak nehogy visszaüssön a hitetlenkedésed!

2021. márc. 7. 20:47
 63/89 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem adjad oda a havonta 2milliot arra az időre, amikor ingyen volt, hátha kicsit pozitívabban veszi a szándékaidat.
2021. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:
*cserélnék
2021. márc. 7. 20:48
 65/89 anonim ***** válasza:
65%
Aham. Fejsérülés. Tehát a fejed most olyan, mint egy gnom-palacsinta. Lehet, ezt nem akarja napi nyolc órában nézni.
2021. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem el, hogy az orvosok egyike se tett semmit. Magánorvosnál jártál? Kórlapod van?
2021. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:

20:47

Annyim nincs kp-ban.Hogy azt álljam+még mostantól a havi 2 milliót.

2021. márc. 7. 20:49
 68/89 A kérdező kommentje:

20:49

Pedig van ilyen.A szüleim is nem véletlen haltak meg.Anyu csak 38 volt.Sok esetben semmit nem tudnak tenni az orvosok.Tudnék mesélni bőven...de nem akarok.Mert ettől már nem leszek jobban,csak dühösebb leszek.A kérdés tárgya nem ez,bocsi.

2021. márc. 7. 20:51
 69/89 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon érdekes poszt. Érzelmi dilemmának tűnik.

Bár nem tudom pontosan kiszűrni a valóságot, azért feltűnt néhány dolog.

El tudom képzelni kedves kérdező, hogy valóban bánt téged ez a dolog, és azt is, hogy beteg vagy.

Én is fiatal, beteg felnőtt vagyok, és igyekszem kiutat találni nap, mint nap.

Nem az a célom, hogy megkérdőjelezzem a betegséged, arra rengeteg 'okos' ember van. Azt szeretném mondani csupán, hogy még ha valóban nem is törődnek veled az orvosok/vagy már nem is mész (én is nagyon sok fázison keresztülmentem, részben a mozgáskorlátozottság, az elutasítás, az érzéketlenség, orvosok pénzéhsége stb. miatt), de ne add fel a dolgot. Amit írtál, abból az derül ki, hogy nem vagy jó fizikai és lelki állapotban, de rengeteg betegségből van kiút. Azokból is, amikre azt mondjàk, hogy nincs, ha egyàltalán diagnosztizáltak rendesen. Való igaz, hogy sok beteg embert hagy magára az egészségügy. Erről én sem tudtam, míg nem szembesültem vele hétről hétre. Hidd el, az emberi szervezet hihetetlen jól tud regenerálódni. Ha mentálisan is teljesen feladod, akkor nem.

Biztos, hogy rosszul esik, hogy ez az illető nem akar a társaságodban lenni, elhiszem, hogy ragaszkodsz hozzá, de ha nem akar melletted lenni, nem fogod tudni lefizetni. Ha igen, akkor sem fogja jól érezni magát veled.

Ne add fel és minden nap csak egy perccel többet tegyél magadért. Például: Ha mozogni nehéz, egy perccel több mozgás.

A magàny tökre elveszi a kedvet az élettől, el vagy keseredve. De nem vagy egyedül.

És ha ki tudnád ezt az összeget fizetni a társaságért cserébe-tudom, ez egy idő után nagyon nehéz- de kezdj el keresni egy új orvost, egy gyógyközpontot egy gócszűrért, bármit, ami a betegségedhez illik, valami lesz, hidd el. Kérhetsz magán-betegszállítást is. Ha van bárki a közeledben esetleg, kérj tőle ezekhez segítséget.

Tényleg szurkolok és bocsánat, hosszú lett.

2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
64%

#60

Felmerült,de ő utasított vissza téged,és veled együtt a pénzt,nem fordítva.Igen,töltött veled időt korábban.Ingyen.Amikor még nem ismert.Én egyikőtöket sem ismerem,de valami oka van annak,hogy nem akar veled lenni,még egy jelentősebb összegért sem.Jobban járnál,ha a gyógyíttatásodra fordítanád a pénzt.

2021. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!