Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rivalizálás a női barátságokon...

Rivalizálás a női barátságokon belül mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Baráti kőrben figyelmet meg hogy van 3 barátnő akik régóta barátok. És most van egy új csaj aki "beszált" ebbe a barátságban, de mindha az egyik csajjal nem bírnák egymást, szemtől szemben persze igen de egymás háta mögött nem szívelik egymást. És mintha harcolnának a többiek barátságáért. Ti láttatok már ilyet?

Mi várható szerintetek?



2021. márc. 9. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze, ez nőknél normális.
2021. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Férfiaknál is ez van. Dolgoztam olyan helyen, ahol egyedül voltam nő. Hallgatóztak, furták egymást, egymással szemben meg nagy bro haverság. Sajnos az emberek többsége nemtől függetlenül ilyen, csak szeretik a negatív tulajdonságokat nőkre vetíteni.
2021. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé és nem csak nőknél. Ezért újabban azt csinálom, hogy bár van több barátom, külön kezelem őket, egymásról nem is tudnak.
2021. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó de ha szemtől szemben puszi pajtások, akkor egymás háta mögött mért beszélnek egymásról elég keményen, pl hogy miket csinálnának a másikkal meg ilyenek?
2021. márc. 9. 14:46
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Az nem kétszínűség vagy gáz dolog, hogy valakit nem bírok, de kulturáltan beszélek vele, mikor találkozunk, ezt úgy hívják, hogy "nem vagyunk 13 évesek" :D
2021. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Oké de akkor a háta mögött mért úgy beszélek róla?

(nem a másik két lánnyal hanem másnak) a másik két lánynak se mond róla semmi rosszat.

2021. márc. 9. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

szerintem a nők közül borzasztóan kevesen alkalmasak barátságra, mondom ezt nem hetero férfiként.


A nők vhogy örökké kislányok maradnak. rivalizálnak, megsértődnek, ha vmi bajuk van, duzzognak, de nem mondják el, ha vmi bajuk van.

intelligenciában pedig nem volt még olyan lány barátom, aki megközelítette volna a férfi barátaim szintjét. sztem ez genetikai dolog főleg.


egyébként kérdező, nem tudom, dolgoztál-e már csupa nő között :D van, hogy már bemutatásan elkezdik fúrni a új potenciális munkatársnőt, és diplomás nőkről van szó!

2021. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!