Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gameljek a barátommal?

Mit gameljek a barátommal?

Figyelt kérdés
Nagyon unatkozunk, unjuk a játékainkat, ajánljatok párat legyetek szívesek!

2021. márc. 9. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire unjátok miért nem találtok ki más elfoglaltságot?
2021. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
CSGO, LOL, Dota 2, R6S, DBD, Rust, DayZ, Valorant, WOW, Minecraft, Terraria, Roblox, Don't Starve, RL, PUBG, Fortnite, RDR2, GTAV, FIFA, ARK. Annyi game van...
2021. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk menjetek le focizni.
2021. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
#1 Amúgy annyira érdekel, hogy mindig mondják, hogy más elfoglaltság. Mi más létezik a gamelésen kívül úgy őszintén? Főleg egy járvány kellős közepén. Szabadtéri sport kilőve (amúgy is unalmas), bulik kilőve. Más meg nem létezik sajnos. Marad a videojáték.
2021. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, igazad van, csak a gamelés létezik, minden mást beszüntettek, engem is meg akartak büntetni, amikor szabadtérben találkoztam egy barátommal, megyek is gamelni!
2021. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan.. Járvány előtt sem létezett más, csak a videojáték. Szabadtéri sport meg buli, ennyi. De ezek egy idő után nagyon unalmasak. 11 éves korom óta bújom az internetet (most 21 vagyok) hogy találjak BÁRMI elfoglaltságot, amit haverokkal, barátokkal lehet csinálni. 10 évnyi intenzív internet bújás után sem találtam semmi létező elfoglaltságot.
2021. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mit csinálnál, ha nem tudnál számítógépen játszani?
2021. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, én nem tudnám 10 éven keresztül minden hétvégén ugyanazt csinálni, de hát különbözőek vagyunk mind.
2021. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#7 Olyan nem volt. 11 éves korom előtt TV-t néztem újszülött korom óta.

Minden hétvégén? Pfff. Minden nap. 8 óra a minimum, átlag olyan 13-14, de megesik 16 óra is néha :D

2021. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha minimum napi 8 órát számítógépezel, akkor hogy fogod tudni élni az életed, ha dolgozni kell menned? Hogy fogod eltartani magad. Illetve ennyi számítógépezés nagyon ártalmas.
2021. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!