Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogy reagálnátok le azt,...

Ki hogy reagálnátok le azt, ha egy lány előtte vetkőzne le és öltőzne át? (nyilván egy fiú előtt)

Figyelt kérdés

Ha már régebben ismeritek a lányt és barátok vagytok. De ő előttetek vetkőzne le alsóneműre és öltözne át azt mondva, hogy "bocs, hogy előtted öltözöm, csak nincs kedvem emiatt bemenni a mosdóba". De 100%, hogy nem szexuális okok miatt tette ezt.

Komoly válaszokat szeretnék.


F/20



2021. márc. 9. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"De 100%, hogy nem szexuális okok miatt tette ezt."

Akkor: Semmi baj. És tenném a dolgom, öltöznék, stb.

De ha szép teste van és kedvelem őt, akkor megdicsérném, h növeljem az önbizalmát. Nem szexuális célzattal, a szituáció reálhelyzetben így hozná.

2021. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem bámulnám meg. Bár ezt nem LEreagálásnak hívják.

Azt mondanám, hogy semmi baj, nyugodtan, és valószínűleg elfordulnék.

És Te?

2021. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én rákérdeznék, hogy kimenjek-e a szobából, ha nem a válasz, akkor megdicsérném valamelyik testrészét, barátságtól függően persze. Mert ha tudja hogy viccelsz, akkor mondhatod h cuki a pocakod, terhes vagy, kitől? stb. nekem volt egy ilyen lány barátom, akivel hasonló képpen lehetett poénkodni. Viszont vannak sértődékenyebbek.
2021. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki.
2021. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tettem fel a kérdést, mert ez velem megtörtént. 2-3x már megcsinálta már ezt. Legutóbb 1 hete. Azelőtt meg kb fél évvel ez előtt. Kicsit szégyenlős. De nem zavarta hogy néztem. Persze közben beszélgettünk, hogy ne legyen túl személyes, hogy csorgatom rá a nyálom xD. Viszont amikor a felsőjét vette le akkor azt mondta, hogy ne nézzem. De mégis oda pillantottam 😅. De csak annyit mondtam neki a helyzetről, hogy "dögös vagy". Nekem nagyon tetszik a csaj.
2021. márc. 9. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Kelletti magát a kiscsaj.
2021. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan dolog, amit nem kell túlgondolni.


Igazából ez olyan, hogy egy lány barát gyakorlatilag ugyanolyan, mintha férfi barát lenne, nemtől független.


Ha valaki barátként tekint rád, akkor nem a férfit látja benned, hanem a barátot/havert aki nem kelt benne szexuális vagy egyéb vonzalmat.

2021. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rövid ö-vel öltözne, akkor a szemem se rebbenne, teljesen normális. A bizalom jelének venném.
2021. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!