Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ő tényleg a...

Szerintetek ő tényleg a legjobb barátom? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet röviden, hogy van egy illető akit én a legjobb barátaim közé sorolok és ezt említettem már párszor neki is. Ő viszont nem mondta soha, hogy engem ő oda sorolna.

Ha pl feljön ez a téma engem sosem említ meg mint legjobb barátot.

Nem arról van szó, hogy nem vagyunk jóba, mert kb mindent megbeszélünk csak nekem kicsit rosszul esik hogy ő sosem említ meg mint legjobb barátját.

Szerintetek kérdezzek rá? Vagy ezzel csak rontanák a helyzeten?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2021. márc. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos ez ennyire? Nem várhatod el, hogy mások legjobb barátja legyél, ha van jobb.
2021. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak magam miatt, kicsit rosszul esik hogy négyszemközt mondja mindig hogy milyen jóba vagyunk és szeret de ha mások előtt feljön a téma engem nem sorol a legjobb barátai közé. Szimplán szarul esik.
2021. márc. 13. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Komoly önbizalomhiányod lehet. Nyilvánvaló, hogy nem vagy a legjobb barátja, de a barátok rangsorolása is egy elképesztően értelmetlen dolog. Ha ennyire komolyan veszed, én nem is értem, miért barátkozik veled.
2021. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Négy szemközt megkérdezném, ha nagyon érdekel...lehet ő is legjobb barátnak tekint téged, csak annyira magától értetődő, hogy azért nem jegyzi meg külön.

Egyébként teljesen megértelek, nekem is van (volt) hasonló barátságom... ha valaki a másik iránt pozitív érzéseket érez, akkor ösztönösen igenyeljük, hogy ez az intenzitás kölcsönös legyen (szerelemben és barátságban is). Ugyanakkor tiszteletben kell tartani, ha a másik ezt nem viszonozza. Ha nem viszonozza, akkor pedig neked kell eldöntened, elég e ez számodra, vagy sem.

2021. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Csak mert nem mondja ki, attól még lehetsz a legjobb barátja.


De ha mégsem,hát akkor sem dől össze a világ.


Valószínűleg tényleg önbizalomhiányos vagy, ahogy írták.


Ahelyett, hogy rágörcsölsz a témára,légy hálás az időért amit vele tölthetsz.

2021. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!