Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy tudnék...

Szerintetek hogy tudnék összehaverkodni vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel szívesen haverkodnék. Nem, nem vagyok meleg, pusztán tényleg haverságról lenne szó.

Szoktam látni az insta sztorijait, abból az szűrhető le - számomra legalábbis -, hogy a gondolkodásmódunk sok mindenben egyezik. Illetve azt is, hogy hasonló játékokkal játszunk. Ezekből adódóan is gondoltam arra, hogy szívesen megismerném.

Oké, gondolom ez kiindulásnak tök jó lehet... De sajnos mivel nincs önbizalmam, meg ráadásul nem is sok barátom van (talán egy sem), így nem tudom, hogy kéne indítani, hogy ne ideig-óráig tartson a dolog. Illetve, hogy ugye kialakuljon belőle idővel a barátság.

Szerintetek hogy kéne ráírnom, hogy elinduljon egy tartalmas(abb) beszélgetés, ami már kiinduló pontnak tökéletes lenne?


2021. márc. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen is ismered az illetőt (pl. egy településen éltek), vagy amolyan táv-barátságban gondolkodsz?
2021. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közel lakik, ámbár nem ismerem személyesen sem sajnos.
2021. márc. 13. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mérdeztem, mert ha közel lakik, így van lehetőségetek (egyszer majd valamikor) személyesen is találkozni, ami kibővíti a lehetőségeket. Ha kizárólag csak interneten akarsz haverkodni az más stratégiát igényel. Minden esetre én a közös játékok oldaláról közelíteném meg a dolgot. Nyomhatnátok valamit multiban, közben lehetne dumálgatni. Ahhoz viszont előtte valahogy rá kéne írni ugyebár. Szerintem a legegyszerűbb megoldás az egyenesség és őszinteség: Ráírsz, röviden bemutatkozol, elmondod hogyan "találtál rá" (csak lazán, semmi cringeskedés), láttad, hogy hasonló game-eket tol és megkérdezed, hogy benne lenne-egy közös multi-ban. Ha elfogadja, onnan már megy tovább minden magától. Én ezt tenném, de azért várjál egy kicsit, lehet hogy másoknak lesznek ennél jobb ötletei. Sok sikert! 😉
2021. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz meg tőle valamit, vagy kérj segitséget a játékkal kapcsolatban. Vagy csak próbálj beinditani egy-egy beszélgetést.
2021. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, hát pár nap tűnődés után csak szerencsét próbáltam, egyelőre nem tudom, mi sül ki belőle. :s
2021. márc. 18. 22:07
 6/7 anonim válasza:
Szívesen írtam volna tippet, nálam is hasonló volt a helyzet(már 2 éve barátok vagyunk:)), de úgy látom már nem kell. Sikerült kialakítani valami barátságot? :D
2021. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3+as vagyok. Na mi a helyzet? 🙂 Semmi közünk hozzá, tudom, de ha leírod az segíthet: ha összejött és segítettek a tanácsok, akkor úgy megerősítheted azok hasznosságát, ha nem sikerült, akkor pedig mások tanulhatnak még belőle ha leírod mi ment rosszul.
2021. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!