Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedhetnék, barátko...

Hogyan ismerkedhetnék, barátkozhatnék, illetve lehet-e felnőttként őszinte és hosszan tartó baráti kapcsolatokat felépíteni?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, az elmúlt 1 évben pedig teljesen lemorzsolódtak a barátaim, 4 közeli barátom volt és több haver, de konkrétan már senkivel sincs meg a kapcsolat. A közeli barátaimmal 1-1 élethelyzet illetve konfliktust miatt (ebbe most nem mennék bele részletesen), a fősulis csoporttarsaimmal a covid miatt szakadt meg, online "látjuk egymást" és ennyi, a régi közeg ahova jártam, szintén covid miatt már nincs, meg attól függetlenül is már annyira nem éreztem önazonosnak, de mégis jó volt mert sok embert ismerhettem ott meg.

Szóval jelenleg ott tartok, hogy úgy vélem senki, se de tényleg senki nincs akivel lehetne dumálni, sétálni egyet, palacsintázni vagy megfejteni az élet nagy dolgait, nevetni, sírni, egész este beszélgetni vagy bármit. Visszatérő jelenség, hogy úgy érzem "nem vagyok elég fontos" az embereknek. Próbálok fejlődni, sokat foglalkozom önismerettel, de most abszolút nem találom a helyem, magányosnak érzem magam.

Beléptem egy barátkozós fb csoportba ahol elég jófej és értelmes embereket látok, de nem merek posztolni vagy írni bárkinek, mert szorongok a kudarctól.

Már abban is kételkedem, hogy mennyire lehet felnőttként új és tartós emberi kapcsolatokat építeni, mert ez teljesen más mint tizenévesen... Mit gondoltok?



2021. márc. 15. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Próbáld leküzdeni a betegségeidet.

Menni fog az. Csak tegyél is valamit érte.

2021. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Barátkozó és ismerkedő lány nő!

A Facebookon és Instagramon és Twitteren nem ismerkedem!

Csakis a Skype!

Jó + módu egyedülálló 28 éves sportos férfi vagyok.

2022. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!