Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számodra is rosszul esne, ha...

Számodra is rosszul esne, ha a legjobb barátod nem tudná mikor van a szülinapod és évek óta nem köszöntene fel vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar. Másképp fejezi ki, hogy fontos vagyok neki. De nyilván egyen függő.
2021. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ő amúgy se nagyon kérdezi meg mi van velem, csak a számítógépes játékokról tud beszélni.
2021. márc. 19. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
A szülinap csak formalitás, nem ér semmit. Én még a szüleimét sem tudom fejből.
2021. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én sem figyelek oda mások születésnapjára, teljesen hidegen hagy, de a sajátom is. Mi értelme van ennek egyébként?
2021. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, rosszúl esne, mivel ez alapvető figyelmesség a másik iránt. De, ahogy irod, amúgy se nagyon érdekli, hogy mi van veled.... Igy viszont sajnálom, hogy ez a "legjobb" barátod.
2021. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Picit esne rosszul.
2021. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
60%

Picit rosszul esne, de mivel én vagyok az a barát inkább, ezert csöndelek :D

Nem tudok ilyesmit megjegyezni, anyamet, mamamet se tudom, unnepnapokat se csak marc 15, majus 1, szilveszter meg karacsony. Esetleg aug 20. De ezek a szám dátumosak se jutnak eszembe, ha nem muszaj.

Nem erdekel ha ezen besertodik vki, nagy dolog. Ha elhiv a szulinapjat megunnepelni, majd felkoszontom, ha magamtol nem jut eszembe, egyébként meg nem hiszem h osszedol a vilag.

2021. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Mivel én sem mindig emlékszem, mikor van, ezért nem zavarna. Ahogy másokét sem tudom, és mi családilag alapból kulturális okokból nem is ünneplünk szülinapokat. (Örményeknél nem szokás sem ez, sem névnap)


De ha számodra ez amúgy fontos, akkor persze jogosan bánt a dolog. Az pedig, hogy nem érdeklődik felőled elég szomorú, nem hangzik igaz barátnak :(

2021. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Az a barátságtól függ. Pl. vannak olyan barátaim, akikkel csak egyetemi dolgokról beszélünk, tőlük szinte "természetes", hiszen a magánéletben nem járunk össze. Ettől még nagyon jóban vagyunk és sok időt töltünk együtt.

A gyerekkori barátomtól, aki az életem része, akármilyen közegbe kerülök is, természetesen rosszul esne - bár már oda-vissza előfordult, hogy elfelejtettük egymás születésnapját:( Szóval egyszer-egyszer előfordul, de rendszeresen rosszul esne, igen.

2021. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nincs Facebookom, ezért az én szülinapomat csak a családom tudja, a legjobb barátaim nem. Ugyanis a szüli-és névnapokat az esetek legalább 95%-ában a közösségi oldalak jegyzik meg és írják ki. De ezen nem bántódom meg, tudom hogy számíthatok rájuk az életben. És hogy egy dátumot nem tudnak? A saját névnapomról sem tudtam, mikor van 20 éves koromig! 😅 Persze akinek fontos, megteheti azt, hogy felírja ezeket naptárba, ha olyan kőkorszakiak, mint én.🙂
2021. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!