Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baj? Miért nem ír...

Mi lehet a baj? Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hete megismerkedtem egy lánnyal, már az elején nagyon jól kijöttünk, olyan volt mintha már évek óta barátnők lennénk. Aztán elkezdtünk beszélgetni üzenetben is, ugyanis nem egy helyen élünk, és ugye covid van.

Nos, itt kezdődnek a fura dolgok. Először kb. két hétig nem válaszolt egy üzenetemre, gondoltam okés, akkor biztos nem akar már inkább barátkozni, nem erőltetem, egészen addig amíg válaszolt, még hozzá azt, hogy elég rossz időszakában van, kezdhetnénk-e tiszta lappal. Erre nyilván igent mondtam, tovább beszélgettünk, teljesen normális volt minden, kiderült, hogy neki is sok hasonló problémája van, mint nekem, és hogy szeretne már egy igazi barátnőt, pont mint én. Aztán egyik nap írtam neki, hogy hogy van stb. - nem válaszolt. Másnap is még megpróbálkoztam, megkérdeztem, hogy van-e valami baj, nem válaszolt, pedig elérhető volt. Ráhagytam inkább, most pedig tegnap éjszaka kaptam egy olyan üzentet tőle, hogy szintén most is nagyon mély ponton van, és azért nem válaszolt, nem haragszik, reggel majd mindent elmagyaráz. Na, írtam neki, hogy rendben, azóta is várom a magyarázatot.

Szerintetek?



2021. márc. 25. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem felejtsd el 🤷‍♂️
2021. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is. De tudod mi az érdekes? Hogy pont arról panaszkodott nekem, hogy a volt legjobb barátnője már órák óta nem válaszol neki. Erre ő is ugyanezt csinálja velem? Fura emberek vannak.
2021. márc. 25. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is gyakran előfordul, hogy nincs kedvem senkivel beszélgetni, vagy kifejezetten pár személlyel. Ne irogass neki, ha jobban lesz vagy érdekelni fogod majd ír.
2021. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kevés fura ember van kedves kérdező, elég csak itt a GYK-N szétnézni 🙃🙂
2021. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2021. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, rendben. 3-mas, ezt ne úgy képzeld el, hogy írogatok neki folyamatosan, csak kétszer írtam rá, mert azt hittem haragszik. Nagyon jól kijöttünk, akkor ezek szerint megint csak magamat áltattam, na mindegy, azért köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 25. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
most én is igy vagyok
2021. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ahogy Te
2021. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És te mit csinálsz? Vagy mit gondolsz erről?
2021. márc. 26. 12:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nagyon fáj és én is kétszer vagy háromszor ráírtam csak nekem ugy volt hogy megígérte hogy holnap kereslek meg ilyenek aztán nem is. mostmár akármennyire szar is, hagyom hogy ha eszébe jutok akkor keressen ő
2021. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!