Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van hogy ezen az oldalon...

Miért van hogy ezen az oldalon vagy máshol is akárkivel probálok ismerkedni eggyik pillanatról a másikra eltünnek?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem azt hogy elkezdek valakivel normálisan beszélgetni és szimpatizálunk egymással és hirtelen el tünik egy szó nélkül? Nagyon szeretnék végre egy olyan barátot vagy beszélgető partnert akivel őszintén megbeszélhetünk mindent és számithatunk egymásra és aki nem tünik el csak ugy szó nélkül.Szeintetek hol érdemes ismerkedni? /L

2021. márc. 25. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy rosszul csinálod. Túl sokat írsz, vagy túl keveset. Unalmas vagy, nem vagy elég érdekes, rosszindulatú vagy, stb.

Vagy lehet, hogy te látsz bele többet, mint kellene. Nem feltétlenül arra vágyik mindenki, hogy heteken-hónapokon keresztül irogasson valakinek, lehet, hogy egyszerűen csak van egy-két szabad órája, amit így akar elütni.

2021. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez nekem is egy ismerős probléma...

Jelentkeznek a beszélgetős-barátkeresős kérdésemre, de aztán mikor rájuk írok, hirtelen eltűnnek az éterben és ítéletnapig várhatom a választ. Nem értem, hogy ennek mi értelme van.

2021. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Nekem is volt már ilyen pár napig irogattunk aztan ott hagyott azóta se tudok ròla semmit. Azóta feladtam az online ismerkedést.
2021. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert ez nem egy társkereső oldal és sokan nem napi szinten vannak itt. Én is van, hogy hetekig ide se nézek.
2021. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj
2021. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a négyes megfogta a lényeget. Ez nem egy társkereső oldal. Van, hogy akár egy héten minden nap felnézek, de olyan is, amikor három hétig sem. Az oldal által nyújtott anonimitás meg csak rásegít arra, hogy ha egy beszélgetést meguntál, akkor ne kelljen indokokat keresned arra, hogy már nem vagy érdekelt a másik személy iránt, hanem simán megteheted hogy nem írsz vissza. (arról nem is beszélve, hogy lehet hogy valaki végig hazudozik egy "ismerkedés" alatt, aztán amikor már oda kerülne a sor, hogy jelöljétek be egymást valami közösségi oldalon, akkor rájön, hogy ő nem ferike hanem piroska, nem 22 éves hanem 42, sőt, bivalybasznádon él, nem pedig hidden hills-ben)
2021. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is írhatsz! 20F
2021. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Statisztikák

Az oldalon közel 5,6 millió kérdést tettek fel,[9] melyekre 33 milliónál is több válasz érkezett. Több mint 1 320 000 regisztrált felhasználó van, ezeknek kb. 5-10%-a látogatja napi rendszerességgel az oldalt; a regisztráció nélkül böngészők száma ennek sokszorosa (kb. 370.000 látogató naponta).[10] Gyakori kérdések Wiki

2021. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért tünnek el, mert csak szégyelősek, vagy pedig zavarban vannak, vagy pedig mégsem jösz be nekik.


Sok minden lehet, nem lehet az emberek fejébe belelátni.

2021. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarnak mást, csak szexet sokan. Nem tartanak érdekesnek. Nincs közös érdeklődési körötök. Nem kitartó. Nem akarta komolyan a dolgot.
2021. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!