Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen jelei vannak, hogy...

Milyen jelei vannak, hogy valaki már nem olyan jó barátod/nem tart olyan jó barátjának mint korábban?

Figyelt kérdés
Ha kevesebbet keres téged az lehet egy jel? Veletek történt hasonló vagy ti pont a másik oldalon voltatok esetleg?

2021. márc. 25. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresnek engem, ignorálnak. Én sose voltam senkinek se fontos.
2021. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal ritkán keressük egymást, pedig közel lakunk egymáshoz viszonylag.

Régebben ez csak az ő részéről volt így és rosszul esett,mert úgy éreztem, ő az egyetlen aki megért.Aztán beláttam, hogy több időre vágyott egyedül.


Szerintem nem érdemes azon paráznod,mennyire jó barátjának tart téged,ezt úgyis érzed, illetve nem tudsz sok mindent tenni ez ügyben.


Inkább arra figyelj,amikor találkozol vele,hogyan beszél veled,milyen szinten osztja meg élete mozzanatait vagy mennyire kíváncsi arra, veled mi történt.


Egy mondatba összefoglalva: Quality over quantity(A minőség fontosabb a mennyiségnél).

2021. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Igen, lehet, szerintem, az hogy mennyit keres, jelezheti az érdeklődés csökkenését, kivéve akkor ha hirtelen lett valami munkája ami leköti, vagy személyes problémája/tragédia miatt lelki állapota rossz.

Ha valamiben segítségre lenne szükséged (nem kellene sokat tennie csak keveset) és régen megtette, most meg nem, ez is jelentheti a barátság elmúlását, persze az elutasítás oka, indoka stb is lényeges.

2021. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Mindig neked kell kezdeményezned a beszélgetést, ő magától már nem keres, a válaszait rövidre fogja, nem érdeklődik felőled, néhány üzenetváltás után már nem válaszol. Bőven van tapasztalatom ezen a téren, elegem is van belőle, hogy mindenki magyarázat nélkül eltűnik, mint szürke szamár a ködben, és még annyira sem méltatnak, hogy elküldjenek anyámba.
2021. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!