Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb baratnom sokkal hiresebb nalam?

Figyelt kérdés

Muszempilla, mukorom, draga auto, festett szoke haj, bornadrag. A legjobb baratnomre megy ra minden pasi, es ez mar borzalmasan rosszul esik, sosem erzem magam eleg jonak mellette. Minden kozos pasi ismerosunk erte van oda. Nem vagyok ra feltekeny, nagyon szeretem, de az onbizalmam ez teljesen lerombolja.

Mit tegyek hogy ne erezzem magam ennyire rosszul?


2021. ápr. 2. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Tedd azt hogy belegondolsz, hogy a barátnőd egy műanyag akire mennek a kanos tinik....
2021. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, elszipkázza azokat, akiknek a ribis stílus jön be, neked megmarad aki normális.
2021. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik a műanyag csinibabákra mennek rá,azokkal jobb is,hogy ha nem jössz össze.
2021. ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én ezt okosba megoldottam. Bénán kinéző haverokkal lógok, így kitűnök közülük, hogy hozzájuk képest jól nézek ki. Optikai tuning.
2021. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Optikai tuning." XDDD


Feldobtad a napom, köszi!

2021. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Képzeld el neki milyen lehet, hogy még a "legjobb barátnője" is csak a külsőségeket látja és el sem tudja képzelni, hogy esetleg lehet a személyisége is vonzó ezért kell ő minden pasinak. Vagy kérj tőle segítséget, hogyan nézhetnél ki jobban te is. Vagy fogadd el, hogy te sem vagy rosszabb csak más és ne olyan pasik után fuss, akiknek a cicababák kellenek.
2021. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, a barátnőd is csak optikai tuningnak tart téged, hogy jobban kitűnjön az ő szépsége! Keresd a nálad rondábbak társaságát és te leszel a sztár!
2021. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy te olyasvalakit szeretnél magad mellett tudni, aki nem a műszempillád/ruhád/autód/stb miatt bukik rád, hanem mert külsőleg/személyiségileg tetszel neki.
2021. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne vele akarj versenyezni.
2021. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, nekem már a leírtakból szimpatikusabb vagy!

Mit szólnál egy randihoz? :)

2021. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!