Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak vele?

Hogyan barátkozzak vele?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, nagyon tetszik, csak sajnos férjnél van. A kötelező szia, jó reggelt, jó étvágyat körökön kívül nem igen akarózik neki kommunikálni velem. Ellenben egy nála vagy 15 évvel fiatalabb 22-23 éves forma takonnyal örökösen beszélget, nevetgél, meg láttam már őket flörtölni, ölelgetni egymást. Én is ezt akarom, de lepattint. Felajánlottam a múltkor is, hogy haza viszem autóval, hogy ne kelljen buszoznia, de mondta h köszöni nem, mert a férje várja a buszmegállóban.



Adjatok tippeket.


2021. ápr. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha férjnél van, akkor hagyjad
2021. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Haggyad férjnél van veszett ügy.

Meg ha azzal a fiatal sráccal beszélget meg megöleli az nem flört csak te képzelsz bele többet mert féltékeny vagy..

Gondolom nem vagy neki szimpatikus ezért annyi van, hogy jo reggelt meg szia.

2021. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem te tűnsz takonynak a szánalmas féltékenységi rohamoddal.
2021. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Látod, hogy nem akar, tartsd tiszteletben. Ahogy a fiatalabb "takonyt" is, hiszen látod neki legalább ennyi sikerült :)
2021. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a "takonnyal" nem rokonok-e, mondjuk unokatesók, vagy ilyesmi?

Nem mellesleg a nők nem trófeák, amit meg kell szerezni, szerencsére a nőknek is van beleszólása manapság, hogy akar-e ismerkedni, valamilyen kapcsolatot kialakítani bárkivel. Szóval te hiába akarod nagyon, ha ő egyáltalán nem, így feleslegesen pazarlod rá az idődet. Tudod, egy kapcsolathoz két ember kell. :)

2021. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!