Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne egy online...

Érdemes lenne egy online barátságot folytatni, ami kicsit romlásban van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy fentebb említettem, ja. Online barátság, másfél éve ismerem a barátnőmet (én magam is lány vagyok, de ő két évvel öregebb nálam, és más más országokban is élünk, a fiatalságom miatt gondoltam, hogy egyre jobban nem illünk össze) az elején szószerint szétválaszthatatlan barátok voltunk, mai napig is barátok vagyunk, de már nem annyira mint akkor, ez mind onnan fakadt, hogy ő elkezdett más irányba érdeklődni,mint amikor megismerkedtünk. Próbáltam vele lépést tartani, de ott járok, hogy már nem nagyon érdekel az ő érdeklődési köre, bár van jó pár közös témánk. Sokszor veszekedtünk már,hogy ki néz le kit a kora miatt meg tipikus dolgok meg, hogy minek várja el, hogy válaszoljak xy dolgokra, ha ő sem válaszol nekem, és ha válaszol is alig egy mondatban, van vagy hogy egyáltalán nem érdeklem. Kedves ember meg minden és tényleg nagyon jófej, de nem tudom, hogy megéri e még küzdeni (hozzáfűzöm INTERNETES legjobb barátjának von engem, és én is őt) vagy csak maradjunk online ismerősök akik néha beszélnek és keressek új legjobb barátot. Ha van esetleg más gondolatotok vagy meglátásotok kérlek írjátok le! :)

2021. ápr. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nincs ertelme a virtualis baratsagnak, szoval nem, nem erdemes.
2021. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene két embernek, akik barátok, ugyanolyan érdeklődési körének lenni? A barátság nem ettől barátság. Te próbáltad majmolni, de téged más dolgok érdekelnek. Ez miért baj? A barátok attól azok, hogy ha évekig nem beszélnek, akkor is ugyanott tudják folytatni, ahol abbahagyták.
2021. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!