Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a legjobb barátnőmnek most volt pár napja a szülinapja és elötte is folyamatosan azzal nyaggatott, hogy miket fog kapni, mi hogy lesz és mikor stb stb... Most meg még inkább ezzel dicsekedik hogy milyen volt meg minden. Nem mondtam neki, hogy zavar, mert nem akarom elrontani a boldogságát viszont már eléggé idegesít. Tudom, hogy nekem is lesz sznapom, de én eddig sem vertem ilyen nagydobra és ezt ő is tudja viszont eddig ő sem csinálta ezt. Valami ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 5. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj neki, ha erről beszél.
2021. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elterelni a témát, vagy esetleg beszélj meg vele minden részletet és utána nem lesz újdonság, amiről tud sokat beszélni. Egy idő után feledésbe merül.
2021. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mindig próbálom elterelni a témát, de mindig ugyanazt mondja, mintha beakadt volna a lemez. De köszönöm az ötleteket!
2021. ápr. 5. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Tereld a témát, ne válaszolj rá, ilyenek. Jó ötlet még, ha küldesz neki memét. Csak úgy. Mégse hagyod reakció nélkül. Másik ötlet, hogy amikor erről dumál megállás nélkül, akkor írsz neki egy "K" betűt. Azt annyi. Hogy érezze a törődést. :D
2021. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!