Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság extrákkal kapcsolatot...

Barátság extrákkal kapcsolatot miért olyan nehéz találni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Mert csúnya vagy. Egyébként nem nehéz.
2021. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Miért nehéz?
2021. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ mik azok az extrák.

Amire én keresnék ilyen kapcsolatot arra lehet nehezebb találni.

Ha pasi vagy a csajok is nyitottak szexre, fordítottját meg remélem nem kell bizonygatni. Szóval szerintem nem nehéz ilyet találni. Szexre nekem is lett volna, de nekem az nem kell.

(Pasi vagyok, privátot nem kérek)

2021. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Baráttal nem szexelek.
2021. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt, mert a nők többsége nem vevő rá, máshogy vannak bedrótozva, mint mi férfiak, másrészt az elvárások akár még magasabbak is lehetnek ilyen téren (megjelenés, teljesítőképesség), harmadrészt, sok az ítélkező ember, így nem veri nagy dobra senki az ilyesmit, nem is tudhatod, hogy vevő rá valaki esetleg.
2021. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsó válaszoló utolsó mondatára: ezen mondjuk segíthet egy privát. Itt esetleg nyíltszínen tényleg nem reklámozza senki, de ahol senki nem látja, ott jobban fel meri vállalni xy. Ahogy általában ez a nettel van.

Általánosságban a posztolónak: szerintem azért, mert az emberek általában kötődni, érzelmeket megélni akarnak, tartalmas kapcsolatot mindennel együtt (arról persze lehet beszélni, kinek mi a minden), nem pedig szexet megélni "mindegykivel", és aktus után szétválni, következmények és folytatás nélkül. Szerintem. Akkor is, ha esetleg jó ötletnek tűnik azt hirdetni magáról valakinek, hogy neki csak a szex kell. Szerintem ez nem nagyon fordul elő. :)

2021. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6: Pont nem arra gondoltam, hogy itt hogyan lehet szexre nőt találni, mert kb. sehogy:) Úgy általánosan és inkább a való életben, arccal működő platformokra gondoltam


#5

2021. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
nem nehéz, csak a barátság nem egy hét alakul ki...
2021. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

És milyen érdekes ez a több éves kérdés. Azaz inkább a válaszok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2021. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hiába pontozzátok le az elsőt, pedig így van.

Első alkalom után nem árt a nagy lőcs, és a teljesítmény is...

Ez a valóság:))

2021. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!