Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság extrákkal kapcsolatot...

Barátság extrákkal kapcsolatot miért olyan nehéz találni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 13:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

5-ös


"a nők többsége nem vevő rá"



3-mas kommentelő szerint a csajok is nyitottak szexre..

2021. ápr. 5. 19:39
 12/20 anonim ***** válasza:

Nyitottak bogaram persze, csak nem a csúnyán mondva kreténekre.

Férfiként mondom://

De ezt kb 1-2 százalék vallja csak be.

2021. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11: Igen, nyitottak, csak nem úgy, ahogy te elképzeled.

Nem állnak le minden kreténnel a neten.


#5

2021. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem nehéz találni ha mar az elejen közlöd h.nem komoly elkötelezödest akarsz.Ha megvan a kémia köztetek és baratilag is jól elbeszélgettek, miért ne? Csak ha a másiknak kesobb komoly kapcs.alakulna, és félre kell h.állj akkor félre kell h.állj!
2021. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 20:03 "Nem állnak le minden kreténnel a neten."


A nőknek mindenki kretén aki nem azt mondja amit hallani szeretnének.


Az első kommentelő meg mi jogon csúnyáz le bárkit is?

A szépség relativ.

2021. ápr. 5. 22:42
 16/20 anonim ***** válasza:

#15: Akkor meg csak azt kell mondanod, amit hallani akarnak, az nem számít, hogy ronda vagy, idióta vagy seggfej. Egyszerű a képlet, tehát tudod a receptet, az első nő a karodba fog omlani.


#13

2021. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
VAGY szexkapcsolatot akarsz, VAGY barátságot, VAGY párkapcsolatot (barátság és szexuális élet egyben). Az első kettő együtt nem összemixelhető általánosságban. Döntsd el mit akarsz.
2021. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

mert nem találni/keresni kell, hanem idővel kialakul.


Valakit "bevonzol" az életedbe, és nem erőszakkal...tehát megjelenik egyszer csak a /semmiből/ és ott terem előtted/vagy az életedben...mint barát, és minél több időt töltesz el vele ..idővel kialakul a vonzalom, ha kialakul...az sem mindegy, hogy melyik részről, lehet pl. csak egyoldalú...


tehát, miért olyan nehéz? mert AKAROD..NE AKARD...

2021. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

#18 igazad van, a barát éppen akkor jön amikor nem varod.

Ha pedig vonzódtok egymáshoz akkor a baratsagból aká extra is kialakulhat..ha nem egyoldalú a dolog.

2021. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem volt több nővel is futó kalandom, ezekből sok lett hosszú távú szexkapcsolat (mert én akkor még fiatal voltam, nem akartam hosszú kapcsolatokba bonyolódni, túl sok volt a kísértés, így senkit nem megbántva, őszintén éltem az életem), ezekből ma már sok barátság van, működik. Többeknek férjeik, gyerekeik vannak azóta, de a barátság, mivel tiszteleten, bizalmon és őszinteségen alapult, megmaradt. Átalakult barátsággá, tud ez működni nagyon is jól... Nem nehéz találni, ehhez nyitottság, őszinteség és kölcsönös elfogadás kell, ha úgy van, megtalál téged is a hasonló felfogású másik fél. Szóval nem feltétlen barátságnak kell indulnia, nekem ez általában pont fordítva volt, előbb szex, aztán barátság extrákkal, majd barátság. Nincs semmi kőbe vésve, legyél őszinte, nyitott rugalmas és ha úgy lesz és a másik nyitott erre, egyszer csak benne leszel egyik napról a másikra.
2021. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!