Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értsem ha egy lány azt...

Peti20519 kérdése:

Hogyan értsem ha egy lány azt mondja nekem hogy , legyünk csak barátok ,mert neki most nincs kapcsolatra szüksége. (story lent)?

Figyelt kérdés
Szóval, itt van ez a lány, 1 hónapja beszélek vele majdnem megállás nélkül. A lényeg annyi hogy eddig csak neten beszéltünk és még nem találkoztunk de nagyjából tudjuk egymásról hogyan nézünk ki. Mivel én ilyen naív, sietős és érzékeny fajta típusú srác vagyok és kb 3 hét után bevallottam neki hogy szeretem mert úgy éreztem. Majd ő ezen elgondolkozott hogy egyáltalán akar-e kapcsolatot, és azzal a mondattal fogadott hogy "ő még MOST nem akar kapcsolatot", és hogy "maradjunk barátok" és ez az egyik amiben kéne segítenetek, mert annyira de nagyon nem értek a nők nyelvén. Ez nála most jelen esetben azt jelenti hogy sietek és MOST nincsen rá szüksége, vagy hogy egyáltalán nincsen. Állítása szerint még nem is volt kapcsolata, és van / volt 1-2 hasonló srác hasonlóan és elvileg nekik is ugyan ezt mondta, állítólag (bár ugye bárki mondhat bármit) de hiszek neki. Itt a másik dolog amiben segíteni kéne. Egy pár hónap "barátság" után úgy hogy sokszor találkozom vele stb, szerintetek rossz ötlet lenne bepróbálkozni egy kapcsolattal?
2021. ápr. 9. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem akar téged a pasijának. Vagy elfogadod, vagy leakadsz róla.
2021. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem akar téged, csak játszik veled, engedd el.
2021. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy lesbi ha nemvolt még kapcsolata. Sose lehet tudni.
2021. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Téged nem akar, csak nem akar bántani. Ennyire értek a nők nyelvén, mert velem is eljátszották már, hogy ő most nincs felkészülve egy kapcsolatra, aztán egy hónap múlva meg látom az utcán kézenfogva sétálni valakivel. Ez csak egy sablon lepattintós szöveg. Eszedbe ne jusson rá várni hogy majd később talán szüksége lesz kapcsolatra és összejön veled. Engedd el és keress valakit, akinek te kellesz.
2021. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Plussz infó amit esetleg kihagytam hogy ő 15 én meg 17 vagyok...
2021. ápr. 9. 23:01
 6/8 Jarmi válasza:

Szerintem beszélgess még vele, figyeld a jeleket, és ha már eljutsz odáig, hogy ő keres fel téged és ő akar veled találkozni, akkor keresel egy megfelelő helyet, ahová elviszed és a többit már tudod... ;)

A lényeg az, hogy légy vele udvarias, nevettesd meg, dicsérgesd és a legfontosabb, légy türelmes.


17,F

2021. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tom... Én is álmodtam már ilyesmiről... Sokat gondolkodtam akkor... Arra jutottam, hogy ha nem akar Most akkor lehet később kell.... Mert Ő 15 BAKKER... Én régimódi vagyok de 15 évesen nem szertnék semmibe belekezdeni... De ez a ti döntésetek... Ha összejön gratulálok! Sok szerencsét!
2021. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szó szerint azt, amit mondott: mint férfi, nem tetszel neki, emberileg nincs veled semmi baja.

Erről ő sem tehet. Te sem tehetsz róla. Ez van.

2021. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!