Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember azt mondja hogy feltétel nélküli nincs, mert az egyik fél biztos akar valamit a másiktól. Érdekelnének a vélemények

(Tudom hogy van több ilyen kérdés is, de változhatnak a vélemények)



#barátság #feltétel nélküli barátság #fiú-lány/férfi-nő
2021. ápr. 10. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs, személyes tapasztalataim, és baráti köröm ezt mutatja.

De itt mindenki le lesz pontozva...

Haverság meg ilyesmik biztos vannak, de szoros barátság nincs, annyira összemelegedtek hogy érezni fogtok valamit:D

2021. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen létezik..
2021. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan örök és megválaszolhatatlan kérdés mint a tyúk és a tojás esete :D Mindenki mást mond, az igazat meg nem tudhatjuk.
2021. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy én nem fogok lepontozni senkit, amíg nem azt írja hogy "ez meg milyen kérdés?!?"....

2021. ápr. 10. 19:49
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
A fene se' tudja...
2021. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Én lány vagyok, de több fiúbarátom van mint lány. Barátnőm jó ha 3 van. XD De egyiktől fiútól sem akarok semmi komoly dolgot, és ők sem akarnak tőlem semmit. Egyszerűen jól érezzük magunkat együtt és ennyi. Lehet hülye vagyok, de a lányok számomra egyátalán nem viccesek, legalábbis a vicceikben meg hasonló humoros dolgaikban nem értem a viccet. De ők röhögnek, csak azt nem tudom min. Lehet hülye vagyok, de ez van. A fiúk viccesebbek sokkal, és szórakoztatóbbak. Szóval létezik fiú-lány barátság, és szerintem nem is kevés. ;)
2021. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a legjobb barátom férfi (igaz, nekünk a szakmánk is köz{s, együtt dolgozunk). Úgyhogy szerintem igen, létezik.
2021. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
De könyörgöm lányok, nők, ne jelentsétek már ki hogy "Ő sem akar semmit".
2021. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, létezik. Túl kell lendülni azon a ponton, amikor többet akar az egyik fél. Ha ez sikerül, onnantól erősebb lesz a barátság, és teljesen biztos, hogy többet nem fordul elő hasonló törekvés.
2021. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Persze. Gondolod hogy aki biszexuális, annak automatikusan egy barátja sem lehet?

Az átlagember nem érez szexuális vonzalmat kivétel nélkül minden ellenkező nemű ember iránt.

2021. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!