Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú- lány barátságnal volt...

Fiú- lány barátságnal volt olyan hogy a fiú akart többet? Vagy csak szexet? Utána is barátok maradtatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál az mind lehetséges.

De a leggyakoribb az, hogyha régóta barátok vagytok hogy a fiú párkapcsolatot akar.

2021. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha már szex kerül a képbe, akkor ott annyira meg lesznek bolygatva a dolgok, hogy csak barátság nem maradhat már.

Vagy mindig érezni fogjátok azt a tüzet/vágyat a másik teste iránt, vagy az egyik fél elkezd többet érezni, aztán ha mégse úgy jön ki a lépés, tönkremegy az egész.

2021. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. 4éve ismerük egymást a lánnyal én 24 ő 26 volt. Mi barátok tudtunk maradni immár 6év eltelt.

Nekünk utána tabu nélküli lett a barátságunk. Szó szerint tudtunk mindent egymásrol. Egyszer feküdtünk le, jó volt,de nem folytattuk végül.

Szerintem nagyon kevesen tudják ezt jól kezelni, jobban jársz,ha bele sem kezdesz. Idővel valamelyikőtök beleszeret a másikba miközben egyoldalu lesz az érzelem.. Az pedig kegyetlen

2021. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm hat igazán azert a baratságot feltem..de vonzódom hozzá.

Nehéz ügy ez..

2021. ápr. 10. 21:58
 5/17 A kérdező kommentje:

2 es ez erdekes meglatas hogy mindig erezni fogjuk a.másik teste utáni vágyat...utána miert lenne baj a baratsaggal?

Ha olyan igazi h.mindeng megbeszelhetunk, nyitottak vagyunk és önmagunk lehetünk a masik előtt semmi titok😊

Parkapcsolata van mindkettönknek ezert nem.lenne komolyabbról szó😃

2021. ápr. 10. 22:02
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

A srác 26 éves volt, én 19, amikor megismerkedtünk. Az ő egyik haverja az én akkori barátom volt.

Az első pillanatban megfogott benne valami, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. A kapcsolatot folyamatosan tartottuk, barátokká váltunk. Ő elmondta minden titkát, illetve én is neki. Egymást támogattuk amikor a másik épp csalódott, megbántották.

(Az akkori barátommal időközben megromlott a kapcsolatom, így szétmentünk.)

Aztán egyszer lefeküdtünk, de az nem volt jó. Ő még nem volt túl az exén, én sem a sajátomon, de barátok maradtunk. Viszont időközben elkezdtem többet érezni iránta.

Aztán rá egy évre megint egymás ágyában kötöttünk ki, viszont akkor már (előtte) bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé, és ha ő nem érez hasonlóan, nem baj, elfogadom, csak muszáj volt őszintének lennem.

Rá 2 hónapra összeköltöztünk, és idén januárban eljegyzett.

24/N

2021. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

6#

Na látod, ezért nem szeretjük mi a fiú barátokat XD

2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azert nem minden vegződik happy enddel😃😁 de ez jo sztori volt
2021. ápr. 10. 22:45
 9/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Igen, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az esetek többsége nem feltétlenül végződik így.. 😅

2021. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#3 as azt írod egyszer feküdtünk le jo volt, de nem folytattuk..miért nem?
2021. ápr. 11. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!