Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tűnt el barátotok a korona...

Tűnt el barátotok a korona vírus alatt?

Figyelt kérdés
Nekem van egy akivel teljesen megszakadt a kapcsolatom:( Ráírtam de nem válaszolt.Nagyon remélem, hogy akkor ennek így nincs vége..
2021. ápr. 11. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a koronavírus nélkül is tűnt el, akit 10 évig legjobb barátnőmnek hittem 😂
2021. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem például a kocsmáros (ahova szoktam járni kocsmába) na ő meghalt korona vírusban pár hete...haverom volt.


De amúgy olyan is van akit csak simán megutáltam :D

2021. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Egy pár átalakult. Valakinek van kedve dumálni amúgy?
2021. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy ismerősömről azt sem tudtam a második hullám idején, hogy él-e még, annyira nem kaptam hírt felőle.


De aztán megnyugtatott a barátja - akivel egy fedél alatt élnek - hogy megvan még, de nem találja a helyét ebben az időszakban. (Már nyugdíjaskorú.)

2021. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Az enyémek azért tűntek el, mert halálra dolgozzák magukat covid osztályokon. Aki meg nem ott dolgozik az azért, mert a nem covidos betegeket is el kell látni, annak a nagyon kevésnek, aki még nincs kivezényelve. Szegények csak alszanak, esznek és nem beszélgetnek senkivel.
2021. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az összes eltűnt, de nem hiszem, hogy a vírus miatt.
2021. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom miért kellett törölni a válaszom (asszem #2 voltam), de leírom még egyszer (max ezt is törlik): igen, tűnt el, mert meghalt. Szerintem ez a válasz nem ütközik semmilyen szabályzatba.
2021. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt el senki, mert nem vtak előtte se barátaim.
2021. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!