Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg minden barátság véget...

Tényleg minden barátság véget ér egyszer?

Figyelt kérdés
Van vagy volt egy barátnőm ovodás korunk óta ismerjük egymást . Én 4 évvel ezelőtt átmentem egy másik suliba az elején mindennap beszélgettünk találkoztunk ez tartott 3 és fél évig . Már fél éve nem beszéltünk szerintetek ez a barátság már véget ért? Vagy rá írjak? A válaszotokt előre is nagyon köszönöm

2021. ápr. 12. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb igen. Főleg ha más irányba sodorta őket az élet.
2021. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy írjál rá. Ha nem írtok egymásra, biztos véget ér a barátság, ha keresitek egymást, akkor nem biztos.
2021. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Ha szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, persze, írj rá mindenképp! Semmit nem veszítesz vele.

Egyébként nem ér minden barátság véget. Iskolai barátaimmal teljesen máshol élünk, konkrétan három különböző országban. Ha mind dolgozunk és nincs koronavírus, van, hogy nem látjuk egymást majdnem egy évig. Volt olyan, hogy kb a bolygó másik oldalán éltem, akkor konkrétan 2 évig nem láttuk egymást, levelezgetésben meg mind rosszak vagyunk, a barátság mégis megmaradt. Egyikőjük már 6 éves korom óta a barátom, és korban már a 30-at környékezem jelenleg. Szóval nem hiszem, hogy minden barátság tönkremenne. De ahhoz kell az is, hogy az ember toleráns legyen (hiszen mind változunk az idők során, és nem biztos, hogy teljesen ugyanaz fog minket érdekelni 10 év múlva is, mint most, és lehet tök más irányba megyünk), de szerencse is, hogy olyan emberek legyenek, akiket ugyanúgy tudsz szeretni ennek ellenére is. Nekem azok morzsolódtak le, ahol amúgy is kezdett éketverni közénk valami, pl. az illető mindig panaszkodott, de nem csinált semmit. A tanácsokat elvárta, de nem törődött velük, aztán sírt, hogy sz.r az élete. Az ilyenekkel nehéz mit kezdenem, én nagyon proaktív személyiség vagyok, nem szeretem az önsajnáltatást. Akik megmaradtak barátok pedig hasonlóak hozzám ebben, mégha tök más irányba is mennek, de látom, hogy folyton mennek egy cél felé, és ez motiváló és büszke vagyok rájuk.

2021. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél év nem olyan rettentően sok, írj rá.

Mit veszíthetsz?

2021. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat. Mindenképpen rá írok
2021. ápr. 12. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, általában igen, mert az utak különválnak, jönnek a romácok másokkal, majd a család, és máris ott a vége.
2021. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#románcok
2021. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moozygoo ***** válasza:

Nem minden ér véget.

A tied feltehetőleg igen.

2021. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!