Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emiatt legyek szomorú? (intern...

Emiatt legyek szomorú? (internetes barát téma)

Figyelt kérdés

Volt közel egy jó pár hónapig egy internetes barátom, akivel mindig együtt játszottunk játékokkal, avagy beszélgettünk egy két témáról. Én 19 éves vagyok, ő 18.

A probléma itt az, hogy kritizálta a külsőmet, avagy célzott beszólásokat írogatott nekem(úgy hetek óta). Van nekünk egy közös internetes ismerősünk, neki a barátja, nekem az "ellenségem", és amivel ő oltogatott, olyanokat ír nekem is.

Én beidegesedtem valamelyik nap, és elhordtam mindenféle bizalommal vissza élő gyökérnek. Miután elhordott mindenféle cigánynak, én elhordtam, ő meg azzal védekezett, hogy számára ez csak irónia, és vicc.

Miért vagyok letörve? Órákat beszélgettünk egymással, és játszottunk egymással, és úgy a 60%-ban kedves ember volt. A baj az, hogy egyedül ő volt a barátom, a személyes barátaim nem foglalkoznak velem. Húsvéthétfő óta nem beszélgettünk, eléggé magányos vagyok.



2021. ápr. 12. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kitörni virtuális térből.
2021. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Online barátok már csak ikklyenek, amúgy igen vannak olyanok akik ikronikzáltan, de folyamatosan szekálnak, engem is cigányoztak le, meg bántottak, h pösze vagyok meg stb, ezen nem kell megsértődni én meg azzal bántottam a gyereket, h dagi és lolozás közben gragast mainelte :D
2021. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele hogy téged ez zavar és ne csinálja. Ha továbbra is folytatja szakítsd meg vele a kapcsolatot
2021. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60% az nem túl sok.... sz@rd le.
2021. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!