Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A meleg barátom megváltozhat?

A meleg barátom megváltozhat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem, először nem sejtettem, hogy meleg, aztán elmondta. Sokszor flörtölget velem azóta is, ezért sokszor felcsillan a remény. Félreérthetetlen dolgokat mond/csinál. Van olyan ismerősötök aki meleg volt és hetero/bi lett?

Én 18/L

Ő 19/F



2021. ápr. 13. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Esélytelen. Soha.
2021. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha valoban meleg, nem fog csakis a te kedvedert biszexre valtani.
2021. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
6%
Én is meleg vagyok, de egy ilyen lányért szívesen kipróbálnám a mézesbödönt is. Írj privit!
2021. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Személyiség függő a homoszexuális és a biszexuális között elég vékony a határ. Tulajdonképpen ha engeded az anális szexet, akkor nem sokban különbözne a dkolog.
2021. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 egyáltalán nem értem mit mondasz, ide akartad? 😂
2021. ápr. 13. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy munkatársam. Fél évig járt egy lánnyal mire "rászánták magukat". Kiderült, hogy a fiúnak "nem megy". Még "kisérleteztek" egy ideig, mire a srác "rájött, hogy mi a baj".

Évekig barátok maradtak, sőt az ismerősök úgy tudták, hogy a lány menyasszonya. Nem tudom, mi lett a vége, mert eljöttem onnan.

2021. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy meleg ismerősöm az szinte minden csaj ismerőssel flörtölt, valószínűleg élvezte a figyelmet amit cserébe kapott, meg hogy részéről tét nélkül teheti meg. Volt pár lány akinek összetörte a szívét, amikor bepasizott a párja állította le, hogy írtó gáz, amit csinál.

Biszexet is ismerek, de ő csak olyan emberekkel kezd, akiktől szeretne is valamit, nem csak játékból.

2021. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, ő ugyan ilyen. De meleg, mert találtam bizonyítékokat, amik azt bizonyítják alá, hogy az. Szerintem ilyen nincs, csak hülyíteni akar.
2021. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyenesebb beszélni vele, mert neki nagyon is bejön, hogy tetszik neked, csak helyre kéne tenni, ha úgy se lehet belőle semmi, inkább fogja vissza magát. Te pedig komoly kapcsolatra nézz másik fiú után.
2021. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez 90%-ban nem flörtölés, meleg srácként mondom (10% arra ha biszex és tényleg akar tőled valamit).

A legjobb barátnőimmel én is közvetlen vagyok, megölelem őket, puszi, sőt ha iszunk vagy buli van akkor “szexi tánc” is szokott menni. Barátilag ölelkezve is aludtam már lánnyal.

Ha jól néznek ki megdicsérem őket és igen van hogy azt mondom hogy dögös, vagy hogy elvinném egy körre (viccesen).

Ez persze csak néhány nagyon közeli ember. Azért csináljuk, mert a lányokkal megélhetjük azt a fajta barátságot amibe beleférnek ezek a dolgok. Van hetero fiú barátom is, vele még annyit se merek megtenni ami egy normál barátságba beleférne nehogy azt higgye hogy többet akarok tőle.

2021. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!