Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néhány jó szó...?

Néhány jó szó...?

Figyelt kérdés

Valaki tud nekem írni néhány jó szót? Csak pocsék napom van, semmi több. Nem privátban, csak itt kommentben, jólesne valami.

Ti minek örültök ma? Mi volt az az apró öröm, ami felvidított? Elmondjátok? :)


2021. ápr. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

Csodálatos vagy,sikerülni fog amit elkezdtél!Én bízok benned mert tudom mire vagy képes.Sok sikert!💗

Én annak örülök, hogy vége a nyelvtanórának,és mindjárt mehetek ebédelni mert nem is tudtam reggelizni.Apró örömök :D

2021. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

eltöredezettségmentesítőtlenítetthetetlenségtelenítőtlenkedhetőiteknek

ez egész jó szó

2021. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért pontoztátok le a 1-est? 😡

Köszönöm!

A 2-nek, meg, igen tényleg jó szó:)

2021. ápr. 14. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végre elállt az eső, kitudom vinni a lányomat sétálni, nagyon igényli a levegőt és a mozgást, ennyi jó volt eddig a napba. :)

Meg reggel bemondta a rádió, hogy Mick Jagger is rengeteg tv-t nèzett a karantèn alatt, ès azt nyilatkozta, hogy teljesen leszívta az agyát a sok tvzés, és örül, hogy ennek vége, lehet menni mozogni, végre ki a szabadba.

2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Ez annyira szomorú, hogy idegenektől kell kicsikarni.
2021. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lent, egyszer fent. Ez egy ilyen nap, ezután már csak jobb jöhet? :)

Én annak örültem, hogy sikerült a délelőtti zh-m, amire nagyon sokat tanultam és délután jön a jól megérdemelt pihenés. Ilyen rossz időben nincs is jobb, mint bekuckózni a tv elé és bevágni magam a Netflix elé.

2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A borzasztó napok is egyszer véget érnek, a mainak is már több, mint a fele elment. Biztos vagyok benne, hogy holnap sokkal jobb napod lesz :)

Ma elmaradt az egyetlen órám, úgyhogy végre szabad a napom. Nem tervezek egész nap lazsálni, de most mégiscsak jól esik kicsit pihenni :)

2021. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!