Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom a meglévő baráti...

Hogyan tudom a meglévő baráti kapcsolataimat elmélyíteni?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, igaz, nem túl sok. De vannak köztük olyanok, amik pl. elég felületesek, alig chatelünk, csak ha kell valami. Élőben többször össze vagyunk "kényszerítve" közös hobbi miatt. Hogyan tudnám elérni, hogy jobb legyn a barátságunk? Viszont nem is akarok nagyon erőltetni semmit, tudom, hogy idegesítő tud lenni, ha valaki folyton irogat az embernek.

2021. ápr. 14. 18:31
 1/1 anonim válasza:
Szia! Eroltetni nem kell es nem is lehet semmit! Viszont tolts veluk tobb idot..menjetek el valahova es abbol meg tudod allapitani,hogy ki az akinek valoban fontos vagy es ki az aki csak ,,veled van"! Ne kaparj te masok utan az fontos. Illetve jol mondod ne irj te feleslegesen"mindenkinek. Nos hat elmelyiteni tenyleg csak oszinte beszelgetesekkel es sok egyutt toltott idovel lehet a baratsagokat:)
2021. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!