Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne legyek mérgező a...

Hogyan ne legyek mérgező a legjobb haverommal? Pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés
Mindketten 21 évesek vagyunk, fiúk. Maradjunk annyiban, hogy szegény egy selejtes ember, életképtelen és lábtörlőnek használom, akivel úgy beszélek, mint ahogy a kutyával se. 2019 elején egy internetes játékban találkoztam a mostanra így lett legjobb haverommal. Azóta minden este beszélünk este 6-tól hajnali 4-ig. Ami miatt már rosszul érzem maga, mert én erőltettem rá, sőt elvárom, hogy egész nap velem legyen. Mindig puncinak hívom, amikor előbb akar el menni aludni, azt mondom neki, hogy a normális emberek kőkemény éjjeli baglyok és követelem, hogy mindenki az én bioritmusom kövesse a baráti társaságomból. Amikro azt mondja ő, hogy "megyek aludni" éjjel 1-kor, megtiltom neki, annyit mondok, hogy "Nem, maradsz" mint a kutyának üvöltenék. És ő behódol. Konkrétan rabszolgatartója vagyok úgy érzem, és ez nagyon jó érzés. Szóval láthatjátok, hogy mennyire mérgező vagyok. Rajta kívül minden barátom és haverom lelécelt (vele együtt 20 emberrel hoztunk létre egy társaságot 2 éve, mindenki továbbált, amit árulásnak tartok, ha valaki nem foglalkozik velem 2 napnál hosszabb ideig, van hogy idegből kivágom a szerveremről, mert egy snitcher áruló). Ha új emberekkel ismerkedünk meg, 1 hét után eltűnnek, mint a kámfor, mert velük is úgy akarok bánni, mint ezzel a szerencsétlennel. Ez sajnos nagyon idegesít és még toxicabb leszek haverommal. Minden is frusztrál. Főleg mivel béna midnen játékban én meg profi a legtöbb játékban. Nem tudok veszteni, ha meg vele játszok, vesztek és derankolok. Ilyenkor üvöltözök vele, torkom szakadtából. Folyton fenyegetem szegényt, öngyilkosságra is buzdítottam sokszor, hogyha nem tud játszani akkor mi a fenének él, életképtelen selejtnek hívom napi 50 alkalommal is akár. De kötődik hozzám, nem tud nélkülem élni. Mint valami Stockholm szindrómás. Én magam csak a videojátékokkal töltöm mindennapjaim, nem dolgozom, nem tanulok (csak alibiből, így élősködöm az egyik elvált szülőmön). Szóval nagyon durván lelki terrorizálom. Lelki szemeteskukának is használom, én leírom neki, hogy mi történik velem a na 24 órájában, de az ő története pont nem érdekel. Ha ignorálja az írásom, csak jobban fenyegetem és mérgezően szembesítem, hogy milyen rossz ember, milyen rossz barát. Erőltetem, hogy azt játszuk, amit ÉN diktálok neki. Arról szó sem lehet, hogy nemet mondjon, kötelező megvennie azt, amit én kérek tőle. Ha nem veszi meg, akkor hónapokig kérlelem minden nap, amíg ezzel is be nem hódol. Szó sem lehet arról sem, hogy azt játszuk amit ő akar, mert pocsék az ízlése és csak az én ízlésem a normális. Mindenért bullyzom és követelem, küzdök érte, hogy mindenből egyezzen a véleménye, addig traktálom az agyát, amíg át nem konvertálódik teljesen mindenről is a véleménye. Addig bántom, amíg nincs így. Menekülni nem hagyom. Nem viselem el, ha más emberrel játszik helyettem. Áldozatszerepet vállalok ilyenkor és azt traktálom neki, hogy ő ignorál, bántja az érzéseim és úgy bánik velem, mint a szeméttel. Szóval extra mérgező és csökönyös ember vagyok. Ezen pszichológus segíthet?

2021. ápr. 15. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Segíthet pszichológus
Nem segíthet semmi
Más segíthet, leírom
13 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Épp ideje felkeresni egy szakembert, Martin.
2021. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy nagyon beteg pszichopata vagy, vagy csak szimplán nagyon gonosz.
2021. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csóró gyerek helyében tiltanálak mindenütt és megszabadulnék tőled. Amúgy kijárna neked egy alapos verés.
2021. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan hiszed, hogy ez az idegbeteg húgos srác első? Szerintem ő sokkal szelídebb másokkal, mint ez a pszichopata kérdező, mert ha ekkora egoja lenne, már rég nem ott tartana, ahol. Viszont kettes hozzászólóval egyetértek, beteg pszichopata lehetsz szerintem, aki gyógyszeres kezelésre szorul.
2021. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Onnan hiszem hogy egy városban lakunk és nem olyan szelíd nint amilyennek itt mutatja magát.

Plusz minden stimmel. A kora, és a kockulás. Neki sincs semmi más az életében, csak az online játékok. Na meg a kaja.

Ő is az elvált anyján élősködik, tanulás címszóval, amit igazából csak mímel.

2021. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer, kb fél éve, egy profi játékverseny keretében meghívtam mint társ, akkor annyira kiégettem az órákon át tartó üvöltözésemmel, hogy elhagyta a beszélgető szerverem, letörölt mindenkit és letiltott pár platformon. Viszont nem mindenhol, ott visszakönyörögtük magunkat hozzá (akkor még többen voltunk és többen bántottuk), ekkor megígértem, hogy nem bántom többé. Visszajött a boci szemeimre. Na ez tartott egy hétig, aztán újra ment minden a régi módra.
2021. ápr. 16. 00:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ő lenne. Amit leírsz, abból több ezer ugyanilyen fiatal van csak az országban. Sokkal agresszívabb a kérdező. Viszont a kommented alapján kérdező, ne félj, egyszer betelik a pohár nála megint és akkor már nem jön vissza.
2021. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
úristen, te nem vagy normális...
2021. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem rossz, a feléig még el is hittem. Aztán rájöttem, hogy ha valaki ténylegesen ennyire szörnyű ember akkor annak nincs ennyi önreflexiója, hogy ilyen nyíltan beismerje amit csinál. Legalábbis remélem, hogy igazam van.
2021. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Túltoltad a listát.
2021. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!