Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes lettem a legjobb...

Szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe, és áthívott holnap! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már régóta többet érzek iránta,mindig viccelődünk ezzel hogy mi lenne ha járnánk. Gimisek vagyunk, és kaptunk egy olyan feladatot amit párokban lehet megcsinálni. Én vele fogom csinálni, és írta nekem hogy nyugodtan menjek át hozzá. Elmegyünk a városba is. Nem tudom hogy hogyan mondjam el hogy tetszik nekem. Holnap lenne rá alkalmam hogy elmondjam. Mit csináljak? Elmondjam, vagy inkább akkor amikor őt úgy látom hogy én is tetszek neki? Vagy adjak jeleket?
2021. ápr. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Adjál és figyeld a jeleket.
2021. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Milyen nemű vagy?

Mert ha te is lány vagy, azért egy heteró csajnak borítani rizikós, mert ez a barátság végét is jelentheti.

Ha fiú vagy, akkor meg kezdeményezz!

Lehet, hogy manapság a lány is kezdeményezhet, de a lányok zöme jobban szereti, ha a fiú lép.

Aztán majd meglátod!:)

2021. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok. Már egyszer mondta nekem hogy tetszenek neki a fiúk is meg a lányok is.
2021. ápr. 16. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, mit csináltok. Ha pl. filmeztek, kezdj hozzábújni és nézd meg, hogy reagál, fogd meg a kezét, stb. Ha úgy látod, nem húzódik el meg ilyesmi, én a helyedben megpróbálnám megcsókolni, ha úgy adódik és ha megkérdezi, miért csináltad, elmondanám neki, hogy tetszik és azt hittem, ő is hasonlóan érez irántam.

Szurkolok!

2021. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepeen <33
2021. ápr. 16. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne ömleszd rá... Figyelj a jelekre, tegyél gesztusokat, ha úgy érzed... Nem muszály a vallomás, anélkül is célt lehet érni... :) Hajrá! :P
2021. ápr. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket!:) Jól alakult minden, a házi után néztünk filmet és hozzámbújt magától.
2021. ápr. 17. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
De cuki:) Meg szabad kérdezni hány évesek vagytok? Szurkolok nektek!:)
2021. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira jó ilyen sztorikat olvasni. Nem csak a filmekben történnek cuki dolgok:D
2021. aug. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1, Tisztázd magadban hogy biztos vagy-e benne hogy szereted

2, Ne pánikolj mindig légy laza


3, örülj neki mert legalább áthívott

4, nézd meg az Adachi to Shimamura című animét

Nem a leghasznosabb tanácsok de nekem bevált!

2021. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!