Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjem újra?

Hogyan kezdjem újra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nos.. nagyon sok minden történt velem, egyszerre, és hírtelen, volt egy legjobb baratnőm 4évig, elválaszhatatlanul, legjobb baratnők voltunk, Ebbe a 4évbe, egy vitánk se volt, még kisebb is csak egyetlen egyszer, bármennyire is hihetetlen, én angliában élek, ő pedig magyarországon, ezért csak 1évbe, 2szer tudtunk találkozni, és ameddig tudtuk együtt voltunk, és sose 1 olyan vitánk se volt, bármennyire is hihetetlen, nagyon sok csoportba voltunk, nagyon sokat beszelgetunk, hulyultunk, mindenbe benne voltunk, bármi volt mi együtt voltunk, nagyon nagyon szeretük egymást, ő is kiált értem nagyon sokszor, ahogy én is érte, bármi baj volt, mindig megprobáltunk segíteni egymásnak, ahogy csak tudtunk, éjjel nappal beszelgetunk, nem volt olyan nap hogy ne hívásozunk, nem volt unalom, sohaa, mindig volt valami, és ha nem hívasoztunk, akk írtunk, de mindiig, és nem volt az hogy most nem érek rá, vagy unlak, sohaaa, és nem idegesítet engem soha, ahogy énse őt, nagyon sokat beszélgetünk tényleg, bármi volt, bárki, elen mi együtt voltunk, sose hagytuk volna egymást cserbe, csak neki lett egy baratja, alapból is volt, akinek sose tetszett hogy velem beszélget, mindiig mondta hogy bele viszem a rosszba, hogy ne beszelgessen veelem, és meg sok sok ilyen, de ő leszarta, mert a legjobb barátnője voltam.. és a baratjat őszintén megmondva, nem is szerete... és volt is egy szerelme.. és nagyon megprobáltam őket osszehozni, de sajnos nem sikerult, a fiúnak lett barátnője.. és azóta gondolom tele beszélte a barátja a fejét.. meg így hiába nem szereti a barátját.. mégis csak.. bele nyugodott, és ennyi volt.. nem írt, hiaba írtam neki hivásozni se akkart, konkrétan semmit... és abba maradt a beszélgetés, sokat gondolkoztam, és írtam neki egy hosszú üzenetet, aminek a vége az lett hogy "sose lesz már olyan legjobb baratnőm mint te,de köszönök mindent, azt a nagyon sok segítséget, remélem találsz barátokat, Szia.." meg még egy hosszú regény😅😅, és gondolkoztam, sokat sírtam, mert mégis csak.. a leges legjobb baratnőm volt, sok emlékünk van, és nagyon sok mindeent csináltunk együtt... aztan letek még úgy barátaim.. akik nagyon nem voltak jó társaság.. direkt azt csinálták amit én, jobban mondva utánoztak... velük is lett egy nagyon nagyon rossz emlékem, aminek én vagyok a hibája, de mai napig nem merem bevallani.. pedig nem tudom a szívemen van, de nem merem.. és nem is fogom, visszont ők voltak az egyetlen társaság akikkel még úgy beszélgetni tudtam.. de sokat gondolkoztam és hiába még mindig a szívemen van, amit csináltam nem merem bevallani nekik. Írtam nekik egy hosszú levelet, amiben elbúcsúztam toluk.. és ők is tolem.. mivel ugye "újra akarom kezdeni" és már nem is beszélek velük, 1napja.. visszont még mindig nem mondtam ell nekik tisztán... és így a szívemen van, visszont semmilyen féleképpen.. nem mondhatom ell... csak így szar... mert mégiscsak.. nem tudom a szívemen van.. és így rossz, de már nem beszélek velük, senkivel.. és mostmár tényleg újra akarom kezdeni.. csak nem tudom hogyan.. nagyon sokat kellene tanulnom.. akor még, sportolnom is.. mondjuk nem azért mert muszáj lenne mivel 154cm vagyok, és 42kg, inkább azt mondják hogy híznom kéne egy 3/4kgt de nagyon nincs étvágyam, pedig étvágyhozót is kaptam, de akorse.. egész nap nincs étvágyam, minden a szívemen van, és úgy érzem hogy ez eszméletlenül nehéz időszak.. 1évvel ezelőtt, nagyon jó volt az étvágyam, az alakom is jó volt, és ugye akkor még minden rendben volt.. de nem tudom, talán a sok nehézség miatt nincs étvágyam? Igazából nem tudom.. nem tudom újra kezdeni.. semmi ötletem nincs, mitcsináljak, hogyan tovább.. biztos lesz majd jobb, mert "minden rossz uttán jön egy jó" de nehéz.. nagyon nehéz.. nem is azzal van a bajom hogy egyedül vagyok, illetve lettem... hanem hogy nem tudom hogyan kezdjem, hogyan tovább, mitcsináljak, ez az egész amit csináltam ez is a szívemen van... a baratnőm is azért hiányzik, de igazából már bele törödtem hogy nem lesz ő.. vagyis a legjobb baratnőm, mert az élet megy tovább.. csak nehéz nagyon nehéz, ugye azt ami a szívemen van, azt nem fogom elmondani de nehéz tovább lépni.. biztos hogy lesznek, még sok sok új barátaim, de nehéz meg most, es nem tudom hogyan kezdjem újra, semmi ötletem nincs hogy mivel kezdjem.. szeretnék sportolni, de örülnék ha megint lenne étvágyam.. tanulni is fogok, csak kell majd egy korrepetáló aki lehet keddtől már lesz.. bár még nem lehet tudni, a korona miatt.. és tényleg nem is az a baj hogy egyedul leszek.. csak hogy valamiért ott ragadtam, nem tudok tovább lépni.. nem tudom újra kezdeni.. nehéz, Szóval nekem csak egy tipp kellene hogy.. hogyan kezdhetném újra.. miket csinálhatnék.. programnak pl.. hogyan gondoljam átt, hogyan legyek ezzel az egeszel már csak úgy hogy, ami volt az volt de már vege.., szóval nekem tényleg csak pár tipp kellene, igaz hosszú, visszont köszönöm aki ezt ell olvassa, és a tippeket is előre köszönöm.
2021. ápr. 17. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesírási, hibákért, elnézést..
2021. ápr. 17. 23:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb is így
2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es igazából az a baj, hogy nem tudom új lappal kezdeni.
2021. ápr. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!