Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hív el bulizni ha nem...

Miért hív el bulizni ha nem is törődik velem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit már évek óta ismerek és nagyon jóban vagyunk, bizalmas velem és én is vele mert már elég jól ismerem.Az utóbbi 1 évben lett egy baráti köre ahova engem is elhív így már én is oda tartozom de azt vettem észre, hogy van ott egy lány akivel állandóan együtt van és olyankor hozzám se szól.Nem vagyok figyelem hiányos meg féltékeny típus sem de engem az már elkezdett zavarni, hogy egész végig hozzám se szól csak vele beszél vagy a többiekkel.Próbáltam én is bekapcsolódni mindig meg felhozni témákat de úgy vettem észre, hogy magasról levagyok sz**va.

Van egy ismerősöm aki egyszer eljött velünk valamerre és ő magától felhozta nekem azt a témát, hogy nagyon látszik, hogy a barátnőm nem is foglalkozik velem..Én megkérdeztem, hogy mit tehetnék de szerinte nem velem van a baj..Sőt olyat is mondott, hogy én sokkal szebb meg viccesebb vagyok mint az a lány de nem akarok elszállni magamatól..

Szerintetek miért lett ilyen a barátnőm?Mit tegyek?



2021. ápr. 18. 12:31
 1/1 anonim válasza:

Lehet hogy nem akar egyedül hagyni vagy ilyesmi esetleg már más pasi van a látó körében en lány vagyok és há azért ismerem a lányokat vannak akik képtelenek bevallási a hibákat vagy olyat mondani a szerelmük és vagy közeli szeretteinek amiből később konfliktus lehet próbálj meg a kedvében járnivagx azOszinten megoldási mit érzel hogy ne sértődött meg rajta


Lehet hogy valami más problémája van amit nem akar megosztani veled így kicsit ideiglenesen eltávolostok


Szerintem a kapcsolatotok nem tart meg soká ha nem vagytok egymás felé őszinték és megértéssel és bizalommal és ha nem szeretitek egymást

2021. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!