Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátkozzak ezek...

Szerintetek barátkozzak ezek után vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit már évek óta ismerek és nagyon jóban vagyunk, bizalmas velem és én is vele mert már elég jól ismerem.Az utóbbi 1 évben lett egy baráti köre ahova engem is elhív így már én is oda tartozom de azt vettem észre, hogy van ott egy lány akivel állandóan együtt van és olyankor hozzám se szól.Nem vagyok figyelem hiányos meg féltékeny típus sem de engem az már elkezdett zavarni, hogy egész végig hozzám se szól csak vele beszél vagy a többiekkel.Próbáltam én is bekapcsolódni mindig meg felhozni témákat de úgy vettem észre, hogy magasról levagyok sz**va.


Van egy ismerősöm aki egyszer eljött velünk valamerre és ő magától felhozta nekem azt a témát, hogy nagyon látszik, hogy a barátnőm nem is foglalkozik velem..Én megkérdeztem, hogy mit tehetnék de szerinte nem velem van a baj..Sőt olyat is mondott, hogy én sokkal szebb meg viccesebb vagyok mint az a lány de nem akarok elszállni magamatól..


Szerintetek miért lett ilyen a barátnőm?Mit tegyek?



2021. ápr. 18. 14:51
 1/1 alletta ***** válasza:
100%

ne tegyél semmit, illetve szerintem nem tudsz tenni semmit. közös a társaság, gondolhatja, hogy jól el vagy a többiekkel is.

kicsit visszavennék ebből a nagy barátságból.

2021. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!