Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges fiú...

Szerintetek lehetséges fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvasom igen valahol azt hogy nem. Nekem sok lány barátom van férfiként. Mindig is voltak. Nem értem miért lenne lehetetlen ez
2021. ápr. 18. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
nem
2021. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Leírnátok azt is, hogy miért nem?
2021. ápr. 18. 23:21
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
lehetséges, úgy, hogy egyik fél sem hetero
2021. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen.


Miért? Mert létezik. :D

Hogy a #1-esnek még nem volt része benne, az más dolog.

De létezik.

2021. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Azok mondanak erre nemet, akik csak egy nemiszervet látnak a másik emberben.
2021. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sem létezik. Az egyik fél egy idő után úgyis elkezd érzéseket táplálni a másik fél felé, de amúgy 3-assal egyetértek így valóban lehetséges :D
2021. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

Nem,mert férfi és nő nem marad egymás mellett,nem beszélgetnek ha nincs célja a beszélgetésnek. Az egyik fél többet akar,csak nem mondja el. Ha már barátok,akkor lehet hogy van benne egy gátlás mert ha most elmondaná akkor örökre kampec a jó barátság... Gyakran azért van,mert a férfiúcska elfelejtette az elején közölni,hogy ez egy randi lenne.

De nem pazarol időt nő egy olyan férfira,aki nem partner számára. Csak ha figyelem kell neki,és megerősítést vár valamivel kapcsolatban,pl a gondjai álláspontjai.

De utána lexarja. A gyarkolatban kiderült már 1000x, hiába nem tetszik sokaknak ez van. Lehet lepontozni,sírni,példálózni a barátságokkal hogy kinek milyen barátsága van. Csak butthurt pssycat "férfiak" nem bírják elviselni,hogy elrontották. Már a legelején kiderült volna,hogy jó vagy nem jó,és akkor nem lett volna elhúzva fél évig a reménykedés. Ennyi. Egy nő akinek élete van,munkája,kötelezettségei piszokul nem fog chatelni egy órát egy férfival aki nem kell neki... Ha ő mondjuk szereli a gázt,stb,akkor addig dumcsiznak míg kész nincs a gáz,aztán legközelebb akkor,ha újra elromlik.

2021. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem, vitathatnánk ezt sokáig... Olyan mint a vallás, valaki hisz, valaki nem.

RÉSZEMRŐL fixen nem. Én céllal beszélgetek, mindig, mindenkivel.

2021. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy szerinted te mindenki helyett jobban tudod, mit miért csinál, de a valóság nincs a te szűkös fantáziádra korlátozva. :D
2021. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek volt egy lány barátja, ott voltunk az esküvőjükön is. Kb az a házaspár hiányzik egyedül a ból a kapcsolatból, nagyon jó fejek voltak, de nem az én baráti köröm volt eredetileh
2021. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!