Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illetlenség ha egy újonnan...

Illetlenség ha egy újonnan megismert barátnőm nálam van és folyamatosan pukizgat?

Figyelt kérdés

Tök kellemetlenül érzem magam, szerintem lejáratott ezzel a lakótársaim előtt. Néhány hónapja ismertem meg, ez volt az első ilyen úgymond közös hétvégénk. Mármint úgy értem a barátnőt, hogy lány vagyok, tehát barátság. És olyanokat csinált pl hogy kint voltunk a konyhában vacsorát csinálni és miközben beszélgetünk főzés közben odaeregetett egyet hangosan és elkezdett röhögni rajta. Egyik lánylakótársam is meghallotta, forgatta is a szemeit. Ultra gáz.


Vagy mikor bementünk következő nap este filmezni sunyiba halkan pukizgatott közbe és mikor már zavart a szag szóvá tettem, erre azt mondta hogy "jobb kint mint bent". Vagy nektek ez beleférne?



2021. ápr. 19. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
nem gondoltál arra hogy valami baja lehet, betegsége?
2021. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen illetlenség.

Különösen úgy, ahogyan lereagálta.

2021. ápr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oke. Baja, betegsege van. Ne diszkriminaljunk, de azert. Amig nem szuntette meg az okat, ne jarjon zart terben tarsasagba.

Nekem a tul sok hustol kell, kerulom, ha lehet. Ha pedig a ferjem sutoget es a kedveert bezabaltam, akkor utana egy orara elfoglalom magam a kertben, vagy a masik szobaban. Baratoknal sose kell szinte, de ha volt ilyen, akkor visszatartottam, amig nem volt megfelelo a terep.

2021. ápr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez ultragáz szerintem. Ha van is betegsége akkor is lehetne diszkrétebben csinálni. Nekem ez tök alpári viselkedés. Én is szoktam fingani mint mindenki más de azért ha egy mód van rá nem a másik orra alá még rájátszva.
2021. ápr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Madarat tolláról.... hát tudod, na. Téged is minősít, ha ilyen kvalitású emberekkel barátkozol. Sok betegség és intolerancia okozhat erősebb gázosodást , de ha ilyen van, akkor vagy elrongyolok a klotyóra, vagy ha sokszor kellene, akkor indulás haza. És ha megtörténik a baj, akkor meg elnézést kérek és nyitom az ablakot.

Komolyan, ezen semmi vicces nincs, nagyon idétlen dolog ezzel poénkodni.

2021. ápr. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább felismeritek hamarabb egymást.
2021. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok, az ember lakva ismeri meg igazán a másikat. Elvileg semmilyen betegsége nincs, se laktóz se más, szimplán valamiért gázos volt a hétvégén. A filmes sztorinál pl. erősen vécéznie kellett de azt mondta hogy nem akar megváratni, majd elmegy kakilni ha vége a filmnek.
2021. ápr. 19. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Lennék a helyedben kérdező. Ha a lány nem is olyan szép, de a fingszag az esetek többségében jó számomra 😀
2021. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én beteges dolognak tartom. Ezt inkább CSALÁDBAN "szokás"...
2021. jún. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!