Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm szerelmes belém? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vele már elég régóta jóban vagyok, és nemrég elmondta nekem, hogy ő biszexuális.( mind a ketten lányok vagyunk).Nekem ezzel nem is volt semmi bajom. Viszont mostanában elkezdett furcsa kérdéseket feltenni nekem.Pl.: Járnál egy lánnyal? Ha megkérnélek megcsókolnál?... Elkezdett közöttünk egy furcsa légkör kialakulni. Nem tudom mit tegyek: tegyek úgy mintha nem is venném észre? vagy beszéljek vele erről?

2021. ápr. 19. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

LeL, itt írt erről pár napja ki egy kérdést, csak fordítva, hogy beleszeretett a barátnőjébe, szerintem ő lesz az. :D De ha mégsem, ez amúgy marha egyszerű, a kérdésekre úgy válaszolsz, hogy leessen neki, hogy neked férfi kell. Ennyi.


-Járnál egy lánnyal?

-Nem.


-Ha megkérnélek, megcsókolnál?

-Nem.


Ennyi. Ne agyald túl. Illetve áradozz a pasikról, hogy mennyire jóképű mind. Azt mondtad biszexuális, tehát neki a férfiak is tetszenek, szóval ez szabad téma. Ha nőkre tereli a hangsúlyt, akkor meg mondod, hogy az csak neki pálya, te hetero vagy. Ennyi. Full jogodban áll kijelenteni, hogy hetero vagy.

2021. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen beszéld ezt meg vele, hidd el, hogy megfogja érteni.
2021. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!
2021. ápr. 19. 11:40
 4/6 anonim válasza:

Szia, bár fiú vagyok szerintem

Ha ugy teszel mintha észre se vennéd annak is elöbb utóbb az lenne a vége hogy beszélnetek kell erröl vagy elveszted a legjobb barátnőd úgyhogy szerintem ezt az opciót hagyd.


Valószínűleg ha ilyeneket kérdez akkor kíváncsi hova tud téged rakni (akár kialakulhat több is mint barátság, vagy esélytelen, vagy csak nagyon félenk vagy és nem mutatod)

Nekem is van meleg fiú barátom, ismerem 7éve és a legjobb barátom azóta is, és én 100% a lányokat szeretem 😃


Szerintem ha egyszer olyan pillanat lesz és erre terelödik a téma akkor beszéljetek és tisztázzátok le és akkor senkiben nem maradnak kérdések.

2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg fogom beszélni vele. Nagyon sokat segítettetek
2021. ápr. 19. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg kell vele beszélni! Ha te nem vagy az, akkor ezt így nem lehet tűrni.

Menjetek kávézni, vagy sétálni, és beszélhetek meg!

2021. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!