Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul tettem, hogy ghostingo...

Rosszul tettem, hogy ghostingoltam a legjobb barátnôm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de betelt a pohár. Egy nagyon kemény idôszakom élem és ezt ô is pontosan tudja. Erre még rájött a vele való vitatkozás, kb napi szinten, kioktatàs, lekicsinylés az ô részérôl. Egy a lényeg ha én valami jót mondtam, azt tuti hogy lehúzta, fölényeskedve kioktatott, de ha én tettem ugyanezt, ki volt akadva. Önmaga sztárolása ment napi szinten, de ami hozzám kapcsolódik azt leszólta többnyire. Emellé egy taszító alpári stílus társult rosszindulattal. Nos ezt en sokáig kevertem az ôszinteséggel, es örültem, hogy legalább megmondja mizu. Addig míg totál ki nem égtem a kioktatàstól es vitáktól. Ami sokkal jobban elfajulhatott volna, ha rajtam áll de ehelyett "angolosan távoztam' az életébôl az egyik vitánk után. Úgy érzem jól tettem, mert annyira buta(már erre nincs jobb szó) hogy mondhattam volna bármit, úgyse értette volna meg mi a gond vele.
2021. ápr. 20. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem tudom, micsoda, de miért a barátnőd? Sőt! Legjobb?! Egy energiavámpír?! Az ilyeneket én meg sem szoktam hallani, mert csak lehúznak! Munkatársam is van ilyen.
2021. ápr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg legjobb barátnőd ennek ellenére is, akkor egy kultúrált vitát ésvagy őszinte beszélgetést azért megejtettem volna vele. Ha nem érti meg, akkor tényleg kapcsolatot megszakítani.
2021. ápr. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Én kb 3eve ghostingoltam a legjobb barátnőmet.

Nagyon rossz időszakon mentem keresztül, ő pedig mindig kioktatott, folenyeskedett stb.

Akkoriban nem bántam, hogy ezt tettem, DE kb 1,5evre rá, amikor rendeződött az életem, nagyon elkezdett hiányozni és úgy éreztem, hogy lehet tulreagaltam a felfokozott érzelmi állapotom miatt. (Bár amúgy a környezetem szerint nem.)

Azóta sem kerestem, mert látom, hogy jól el van nélkülem, nem hinném, hogy hianyzok neki.

De én sokszor vele álmodok, sokszor eszembe jut, hogy ilyen barátom már nem is lesz soha.


Ha visszafordíthatnam az időt, biztosan elmondanám neki őszintén a bajomat és nem elmenekulnék, mint oly sok dolog elől.

2021. ápr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Akinek ilyen barátai vannak, annak ellenség már nem is kell.
2021. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted.
2021. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, az ilyen emberek nem igazán szoktak érteni a szóból.
2021. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Érdekes, mert sokáig nyomasztott engem is, hiányzott is, bár régi barátság..hogy mégis miért volt legjobb barátnő? Már hozzám nőtt, mindent vele beszéltem meg, de sajnos észrevettem hogy sokmindent ellenem fordít, pl. emlékezett rá évekkel később is hogy engem x helyről régen kirúgtak és a legalkalmasabb pillanatokban elővette ezt az infót..na és hasonló dolgok. Régebben több dolgot toleráltam embereknek, de épp ezért mert mindig kihasználták ezt, már nagyon szelektálok. És sajnos ő is így járt.
2021. ápr. 21. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, hogy amikor ilyen van utána nyomasztja az embert.

Pár éve én is otthagytam egy haveri kört, mert szörnyű volt az egész, és nyomasztott engem is utána, pedig tudtam, hogy az életbe nem lehet összehozni egyetlen érvet, hogy miért lenne jobb, ha nem hagyom ott őket, még is nyomasztott.

De nem számit.

2021. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

10. éve tettem meg én ugyan ezt, az akkori legjobb barátnőmmel. Hidd el, Ő még rosszabb volt, mint amit te leírtál. Kibeszélt, pletykált a hátam mögött... a családomat mocskolta a barátai előtt, hogy milyen ócskák és csorók vagyunk... folyamatosan kritizált, hogy gebe és formátlan vagyok...Mindenről számon kért...versengett, irigykedettt... nem bírta elviselni azt, hogy ha jobb vagyok valamiben... a barátaimra telepedett.. stb stb...Életem egyik legjobb döntése volt!! Azóta sem hiányzik. Teljesen átértékelődött a barátság fogalma azóta bennem. Az én barátaim azóta sem állnak vele szóba... és azóta sincs egy normális barátnője sem :)

Én voltam neki az igazi, és egyetlen igaz barátja... de neki fontosabb volt az, hogy lehúzzon, megalázzon, és versengjen folyamatosan.

2021. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9, kemény dolgokat írtál. Nem mentem bele sok részletbe, de nagyvonalakban rá is igazak amiket leírtál, nem ugyanaz a lány esetleg?? :D

A gebézés is ismerős, kibeszélés szintén..fordítva őt sose lehetett volna szidni vagy csak veszekedés árán. Igen, még annak a kis jónak se tudott soha örülni, amik velem történtek, inkább próbált lehúzni. Neki sok "barátnője" van( akiket ugyanúgy kibeszél másoknak velem együtt), amit nem is értek, ilyen stílussal, hozzáállással hogy lehet..de gondolom nem lehetnek nagy észlények, vagy behódolnak neki. Nekem bezzeg sokkal nehezebb a barátkozás pedig mérföldekkel normálisabb vagyok, mint ő.

2021. ápr. 21. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!